Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a külömbség a drága és az...

Mi a külömbség a drága és az olcsó terhességi tesztek közt? Ugyan azon az elven működnek, ugyan azt a hormont "keresik".

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi kulonbseg.. Ugyanaz a teszt van a draga tesztekben is, ha szetszedsz egy kazettas tesztet meglatod hogy ugyanaz a papir van benne mint a One Step tesztek. Ugyanazon az elven mukodik mind. Vannak erzekenyebb es kevesbe erzekeny tesztek, de ha terhes vagy akkor az olcsobb teszt is kimutatja. En eddig rengeteg penzt koltottem draga tesztekre, de most rendeltem a neten One Step-et, kaptam 50et 2 draga araert...
2010. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Más az érzékenységük. AZ olcsóbbaknál már magasabb kell legyen a HCG szint, azaz előrehaladottabb kell legyen a terhesség, hogy kimutassa. A drágábbak érzékenyebbek, hamar kimutatják.


Nekem most, mikor terhes lettem volt két tesztem. Először megcsináltam az olcsóbbat - semmi csík. Nem sokra rá a másikat (éreztem belül, hogy terhes vagyok), és az kimutatta.

2010. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Második válaszadó!

Mikor csináltad(mensi előtt ? nap),és melyik teszttel?

2010. ápr. 29. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Másodikat cáfolom, nem az ár függvénye az érzékenység, van drága 25-ös, és olcsó 10-es teszt is. A kettő közötti különbség kizárólag az ára, semmi más. Ha pl. csomagban veszed a vaterán, akkor nem kell dobozreklám költséget, és csomagolási, forgalmazási, stb. költséget fizetned, annyival lesz olcsóbb.
2010. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerre csináltam meg a teszveszen one step tesztet ami 10-es érzékenységü és a medi labot ami 25-ös. Egyszerre mártottam bele őket, az elvileg 10-es tesztnek mutatnia kellett volna, de semmi csík nem volt, miközben a medi lab nagyon erősen pozi lett. 6+4 hetes kismama vagyok :)
2010. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vaterán,konkrétan hol keressem?
2010. ápr. 29. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

A vaterán itt találsz és kedvedre válogathatsz.

2010. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!!
2010. ápr. 30. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!