Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kilyukadt a gumi. Mennyi az...

Kilyukadt a gumi. Mennyi az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

2 hete tértünk át gyógyszerről gumira a párommal, viszont 3 napja kilyukadt.

Mennyi az esélye a terhességnek? %?

Nem bánnánk, már beszéltünk róla, hogy szeretnénk, csak még korai, ráadásul beleélni sem szeretném magam. Köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 1. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

17:20 vagyok

A ciklusaid nem 5-6 naposak (!), hanem a vérzésed tart 5-6 napig, bár ez mindegy...

Az kiderült, hogy a ciklusod tizedik napján voltatok együtt, a spermák akár 5 napig is eléldegélnek, szóval ha van már peteérésed, akkor ez telitalálat gyanús, mert ha nagyjából szabályosak a ciklusaid, akkor ez félidő táján volt.

(A ciklust úgy kell számolni, hogy mindig a vérzés első napjától a köv. vérzés első napjáig...)

2011. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat a tudatlanságomért... :)

Kiszámoltam, és a ciklusaim mindig pontosan 28 naposak voltak, mert a gyógyszer miatt pontosan beállt.

2011. márc. 1. 17:51
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha volt is pé-d (mert nem biztos a gyógyszer abbahagyása miatt hogy most rögtön volt is - nekem 8 hónapig nem volt utána) akkor az kb. a 14. napon lehetett. Akkor 4 nappal előtte voltatok együtt, amire sztem gumi nélkül sem lenne sok esély hogy sikerült. Ha nincs gumi és peteérés napján vagytok együtt, akkor is csak 30 % esélye van a babának. Szóval én így kb olyan 5 % esélyt írnék rá.

2011. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja és nekem kb 2 hetet késett a mensim is, miután abbahagytam a gyógyszert.


12+3 km

2011. márc. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most már egyre jobban szeretném, de egyre kevesebb esélyt érzek rá. Kicsit feldobott, amikor írták többen, hogy gyógyszer abbahagyása után azonnal teherbe estek. Ez az 5% kevés.

Mindegy, lesz, ami lesz. Ha jön a baba, akkor azért leszek boldog, ha nem jön, akkor meg azért, mert befejezhetem rendesen a főiskolát.

Köszönök minden választ! :)

2011. márc. 2. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!