Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kigondoltátok már hogy közlite...

Kigondoltátok már hogy közlitek a nagy hírt apával és a családdal, ha összejön a kisbabóca? Szoktatok róla ábrándozni? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanok válaszára is számítok, akik már átélték:)
2011. márc. 2. 10:02
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Nálunk nem nagyon tudja mikor kellene megjönnie, mert egyrészt a ciklusaim változóak. Másrészt nálunk nincs ilyen "namostkellmindentbeleadniszex", egész ciklus alatt együtt vagyunk.Nem is szeretném, ha tudná, hogy mikor esélyes. Ez így spontánabb.Nem akarom, hogy elrontsa az együttlétek varázsát.
2011. márc. 4. 12:55
 22/28 A kérdező kommentje:

A gyerek szempontjából igenis, az apukája.

Amúgy én meg utálom a "párom" kifejezést. Én is mindig azt mondom, hogy a férjem....

Amúgy őszinte szívemből kívánom mindenkinek, hogy olyan házassága, kapcsolata legyen, mint a miénk! Én igyekszem nem ítélkezni egy kérdés alapján. Ez azt minősíti, aki megteszi.

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!:)

2011. márc. 4. 12:59
 23/28 A kérdező kommentje:
Bocs a szóismétlésekért. Főzök közben:)
2011. márc. 4. 13:08
 24/28 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat majd ! :)
2011. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. márc. 4. 14:09
 26/28 A kérdező kommentje:
Gyorsan ki kell találnom valamit...ha minden igaz, elérkezett a mi időnk is:)
2011. márc. 5. 07:47
 27/28 anonim ***** válasza:
Mikor én terhes lettem és a kezemben volt az első pozitív tesz ,felhívtam párom mert ő azt mondta még régen hogy ne habozzak rögtön tudassam vele bárhogyan is.2 hónap után elment a baba,de már tudom ha lesz másik babó nem telefonon fogom.hogy hogyan még nem tudom de tuti nem így.
2011. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom:( Őszintén. Biztosan lesz másik és egészségesen megszületik, majd meglátod! Kitartás!
2011. márc. 5. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!