Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kigondoltátok már hogy közlite...

Kigondoltátok már hogy közlitek a nagy hírt apával és a családdal, ha összejön a kisbabóca? Szoktatok róla ábrándozni? Valami jó ötlet?

Figyelt kérdés
Természetesen olyanok válaszára is számítok, akik már átélték:)
2011. márc. 2. 10:02
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Ja és mindenkenek gratulálok! Jó egészséget és könnyű szülést!
2011. márc. 2. 13:01
 12/28 anonim ***** válasza:
11:09-es ez nagyon szép,elérzékenyültem.
2011. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

És ti a család többi tagjának mikor mondanátok el?

Mert én ugy gondolom, hogy babonábol csak a 12-ik hét környékén.

2011. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én is csak a 12. hét után mondom el.
2011. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

En is elterveztem hogy hogyan fogom elmondani, aztan a tervbol semmi nem lett olyan izgatott lettem. Reggel 6kor csinaltam a tesztet, o mar kint volt a nappaliban. Kiszaladtam a furdobol, es annyit mondtam: "Te is latod a masodik csikot vagy csak nekem csipas a szemem??" Aztan (szegeny tiszta komas volt meg) mondta hogy o is latja nagyon nagyon halvany, de nem mondott mast. Nem mutogattam neki elotte teszteket, nem tudta hogy az pozitiv e vagy negativ, azt hitte hogy a 2 csik az negativ. :) Aztan utana nagy csendben voltam, nem mondtam semmit, csak forogtak a gondolatok a fejemben, erre megkerdezte hogy miert vagyok ilyen csendben. Mondom neki, ha nem lennek terhes akkor nem lenne 2 csik a teszten!! Erre felkapott es sirva fakadt.. :)


6 hetes kisfiu anyukaja

2011. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Aranyos....:)
2011. márc. 2. 21:32
 17/28 anonim ***** válasza:
A tesó érkezését így mondtuk el a nagyszülőknek: vittünk egy fotóalbumot, amibe hívattunk elő a nagyobbikról képeket- ezt máskor is szoktuk, aztán a végére beraktuk a kicsi UH felvételét, a nagyi először azt hitte egy régi a nagyobbikról, csak odakeveredett, aztán már nagyon örült.
2011. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

apával? nem hiszem, hogy először az apukámnak fogom elmesélni.

Én inkább a férjemnek mondanám el, és egészen egyszerűen , fülég érő szájjal, boldogan.

és már ő is várná...tudja mikor nem kell megjönni, azért ennyire képbe kell, hogy legyen....

2011. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Apát úgy értettem, hogy a kis magzat apukájával természetesen....

Én is férjnél vagyok, de nem mindenki, ezért írtam így....

Talán félreérthető volt, úgy kellett volna, hogy a párotokkal...

De szerintem a többiek értették...:)

2011. márc. 4. 12:51
 20/28 anonim ***** válasza:
0%

Ez sok mindent elárul egy férfi és nő kapcsolatáról.

Én nem csak apának tekintem őt, hanem a FÉRJEMNEK elsősorban. :))

2011. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!