Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37 napja nem jön meg. Terhes...

37 napja nem jön meg. Terhes nem vagyok, hormontabletta miatt nem jött meg, csak pecsételésem volt minimális. Tudok így peteérést számolni, vagy ha nincs normális menszesz, akkor baba sem lehet? Honnan tudom, hogy mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
elméletileg, ha nincs mensi, nincs ovuláció sem, de az ovuláció megelőzi a menszeszt, tehát mielőtt megfog jönni rendesen még lesz egy ovulációd, ajánlom az LH mérést, és azt, hogy kétnaponta bújjatok össze, akkor akármikor is van peteérés "elkapjátok"!
2009. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Én a hőmet mérem, az nem elég?
2009. febr. 18. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
én pl. nem tartom jó indikátornak a hőt, az LH jobb, pl. ha én kétszer egymás után mérem, akkor mindig mást mutat a hőmérő, szóval abszolút nem egzakt és babaprojektnél nagyon számít egy-két tized (elméletileg), neten hozzájuthatsz olcsóbb tesztekhez, drukkolok, első voltam.
2009. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor marad a 2 naponta együtt és bízzuk a természetre, hogy összejöjjön. Ha egészségesek vagyunk, miért ne jönne, nem? :)

KÖszönöm a válaszaidat!

2009. febr. 18. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!