Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek, és nem tudom...

Nagyon félek, és nem tudom hogy most mi van velem?

Figyelt kérdés
Mostanában híztam.. komolyan sokkal nagyobb a hasam mint eddig.. és sokkal többet is eszek.. sose ettem ennyit mint mostanába és nemtudom hogy ez azért van mert terhes lennék vagy mert sokat eszek... és azis furcsa hogy folyton megjön.. hetes kimaradásokkal folyamatosan. ez már a 4. hogy megjött 2 hónap alatt... a barátommal igazából nem nagyon tudunk találkozni mert elég messze lakik.. és mindig védekezünk és még sose vettük volna észre hogy kiszakadt volna a gumi. De nagyon paranoiás vagyok, komolyan olyan ideg van bennem a terhesség miatt hogy elsem lehet hinni. Mindig ezen görcsölök. Lassan már bebeszélem magamnak. És nagyon félek hogy azvagyok mert nekem végemvan itthon. Ma megyek nőgyógyászhoz.. ezmiatt hogy folyton megjön.. Félek hogy az orvos aztfogja mondani hogy terhes vagyok.. Szerintetek mi lehet a bajom ? Segítsetek !
2011. márc. 8. 14:38
 1/9 A kérdező kommentje:
*Ja és még hozzá hogy sosem vagyok rosszul, nem hányok nincsenek rossulléteim. Idegesnek ideges vagyok. De az sokszor fordult nálam elő régebben is...
2011. márc. 8. 14:39
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem nem vagy terhes! Véleményem szerint valami hormonális problémád lehet, vagy pajzsmirigy, ami az étvágyad és a súlynövekedést jelentheti. Írd meg, hogy mit mondott a nődoki!!!!
2011. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze.. Köszönömszépen a gyors választ. (:
2011. márc. 8. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Túlspilázod ezt az egész dolgot, NEM VAGY TERHES NYUGIIII!!!! Szerintem simán csak rendetlenkednek a hormonjaid, ezt érdemes lenne azért megnézetni dokival :)
2011. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézesd meg az inzulinod is. Nekem akkor kezdtek ilyen falásrohamaim lenni, utána pedig pici rosszullétek, mikor ez felborult! Semmi gond, terhes biztosan nem vagy, de a rendszertelen mensi és a látványos hízás, sok evés valóban lehet betegség jele, járj utána mindenképp!
2011. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. (:Kicsit nyugodtabb lettem.. (:
2011. márc. 8. 15:26
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen betegségem van.. kaptam gyógyszert.. elvileg meggyógyulok..

2011. márc. 8. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobbulást!
2011. márc. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. (:
2011. márc. 9. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!