Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnaptól kapom a Merional...

Tegnaptól kapom a Merional 75ne injekciót 5 napig napi 1 ampullát, mert a Clostyra nem reagáltam. Kinek segített már ez a megoldás (hány tüsző érett meg, teherbe estél, kaptál repesztőt)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! 8 lombikot csináltam végig pár éve.A Clostyra én sem reagáltam ,de a Merionálra sok-sok érett tüszőm lett,ikerterhesség lett belőle .

Az semmit sem jelent,ha a Clostyra nem reagálsz,mert attól még lehetsz hiperstimulált is akár a Merionáltól.

Sok sikert neked!

2011. márc. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én 7 napig kaptam 2/3 ampullát, és egy tüszőm érett meg. Majd kaptam tüszőrepesztőt. Sajna nem lett baba. :(

2011. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyan nem Merionalt kaptam,hanem Puregont,de az ugyanaz.Én sem reagáltam Clostyra.Szintén ikerterhesség lett belőle,most már 16 hósak.Igen,kaptam mellé repesztő szurit is.5 tüszőm lett tőle,amiből kettő volt megfelelő nagyságú,ők lettek a fiaim.Nekem vékony volt a méhnykh.m is,és ez az injekció megvastagította,így maradtak meg a babáim(előtte emiatt volt egy vetélésem).Sok sikert!
2011. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Gratulálok ikres anyukák!


Remélem,hogy nem sokára én is egy boldog baba boldog anyukája lehetek!

Holnap (3.nap) és hétfőn (5.nap) megyek uh-ra,nehogy túlstimuláljanak.

Remélem,hogy nekem is lesznek tőle szép nagy tüszőim!

2011. márc. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!