Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idősen mozdult meg a...

Mennyi idősen mozdult meg a babátok? Holnap leszek 19 hetes, de még nem mozdult meg a baba, igaz nem vagyok vékony alkat, de akkor is nem kellett volna már megmozdulnia?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
nyugi.én elég vékony vagyok de elmultam 29 hetes mikor megmozdult.
2009. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocs 19-elnyomtam
2009. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mozog ő, csak még kicsi és nagyon sok helye van odabent, ezért nem érzed. Én már érzem 2-3 hete (inkább csak apró csiklandozásféle volt), bár igazán erősen csak pár napja, pedig én sem vagyok sovány alkat (76 kg-mal kezdtem, a + főleg a hasamon van/volt).

Hamarosan te is megérzed, nyugi! Én főleg este érzem, mikor fekszem.

20 hetes kismama

2009. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én most vagyok 19 hetes és két hete mozdult meg. Mondtam a dokinak és ő elég korainak tartotta , kb 19 -20 hét körül mozdulnak meg. Figyelj mert lassan csikizni fog:)))

Üdv

2009. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is vékony testalkatú vagyok,nekem 15+1 naposan mozdult meg,2.baba.Az elso is ilyen hamar és mind a ketto fiu,legalábbis az uh szerint.Ez is mindenkinél más.Az 1. terhességemnél a mozduláshoz kaptam az egyik lehetséges szulési dátumot aztán ahhoz képest 1 honappal késobb szultem.
2009. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az első két lányomat csak a 21. héten éreztem előszőr úgy igazán most a harmadikat már a 16. héten
2009. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem18.5hetes volt a kisfiam amikor megmozdult(bár ezt nem mondanám igazán mozgásnak,inkább pici kaparászás volt),én vékony hasfalú vagyok,de utána még jó pár napig nem éreztem semmit,kb.20hetes lehettem amikor már minden nap mozgott és 21hetesen már a párom is érezte.Ne izgulj,nincs gond 21.hétig normális,hogy megmozduljon az első baba.Ha minden oké az uh-n akkor nyugi,fog még úgy rugni,hogy szinte összeesel a fájdalomtól:D

8hós manó anyuja

2009. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat. Akkor várok türelmesen, és figyelek hátha jelentkezik:)
2009. máj. 13. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, Mi is 19 hetesek vagyunk és még Én sem érzek semmit. Engem is mindenki nyugtat hogy majd fogom. Nekem az első Bébim! (úgyhogy lehet gogy nem is tudom mit kell érezni)
2009. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én duci vagyok és tegnap érzetem először picit a PICIT:D

Pedig még csak 16hetes vagyok,de remegett a pocim minimálisan és mindenki rávágta a családból,hogy a babuci,mert persze mutattam nekik.


Sok sikert!

2009. máj. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!