Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 157cm vagyok es 48kg vekony...

157cm vagyok es 48kg vekony alkat tudok majd rendesen szulni?

Figyelt kérdés
Felek ,hogy tul szuk a medencem a babahoz hogyan nezi meg a doki a ,hogy atfer e rajta a baba!!!?
2011. febr. 1. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, császárral szültem, de más okból. Viszont egyáltalán nem tágultam, amikor megindult, a baba is nagy volt, mindenképp császár lett volna. Úgy tudom, az alkat nem indokolja önmagában.
2011. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ne aggódj kifogsz tágulni,én 150cm és 47kg voltam a terhességem elején.A napokban fogom megszülni a harmadik babám és minden rendben, veled is így lesz a természet tudja mit kell tennie.Kellemes babavárást.39hkm
2011. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
167cm és 50kg voltam a terhesség kezdetén, simán szültem, de ez persze nem jelent semmit, bármikor adódhat probléma bárkinél.
2011. febr. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd megmondja milyen súlyú a baba és akkor ő el tudja dönteni.Én is császárral szültem hasonló paraméterekkel,de más miatt.nem tágultam a gyorsítótól sem.
2011. febr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 154 cm vagyok ugyanakkora súllyal, spontán szültem, 12 óra vajúdás után. A kutya sem nézte azt, hogy mennyire széles (vagy nem széles) a medencém. :)
2011. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A baba méretétől is függ. A doki biztos fogja mondani,ha túl nagy lenne a baba a méreteidhez.

Én 170 magas és 47kg voltam terhesség előtt.2900grammal született a fiam simán és gyorsan.


Ne aggódj,élvezd ki a kismamaságot és könnyű szülést kívánok!

2011. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 óra alatt szültem meg természetes úton a lányom ilyen méretekkel....miért ne tudnál ???:))) menni fog nyugi!!!!
2011. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán meg fogsz szülni, legalábbis ettől biztosan. A barátnőm olyan keskeny volt, hogy szinte átlátszó volt és néhány óra vajúdás után simán megszült.
2011. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:) én 2 cm-vel vagyok alacsonyabb,és 2 gyönyörű kicsit szültem,simán,hüvelyi úton, nagyon gyorsan :)

Ha kicsinek találod is a medencéd, az a terhesség során változni fog, a 8. hét körül már tágulni kezd a medence-noha még pár hétig nem lesz akkora a baba,hogy kelljen neki ekkora hely :)

Ne aggódj, rendkívül kis medencéjű nők is képesek hüvelyi úton, 4 kg-os babákat szülni :)


Üdv: 2 gyermekes 8 hkm :D

2011. febr. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!Jelenleg 31.hetben vagyok es meg mindig olyan keskenynek latom magam viszont a pocakom oriasi mintha 9hos lennek mar most.A noverem hatalmas babakat szult sajnos csaszarral.Nem tudom ez mennyire genetika kerdese.
2011. febr. 2. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!