Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az idegesség, félelem, ennyire...

Az idegesség, félelem, ennyire megtudja kuszálni a szervezetet?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok,a ciklusaim 28 és 32 naposak.34 napja voltam együtt a barátommal,gumival védekeztünk,és nem láttuk jelét,hogy kiszakadt volna.Az együttlét után 2 nappal beparáztam,hogy terhes vagyok,az idegességtől nem tudtam enni,és 2hét alatt fogytam 6kg-ot.Sajnos mostanában lettünk munkanélküliek,ezért az idegeskedés a baba miatt.Az összes terhességi tünetet produkáltam!A havim 1 nappal korábban jött meg de csak 2 napig tartott,nem volt olyan erős és inkább barna,de azért volt benne kicsi piros is.Folyamatosan tesztelek,mindig negatívot,még az együttlét után 34 nappal is,de nem bírok megnyugodni.Most 1hét múlva kellene megjönnie,néha fájdogál a hasam,derekam,érzékenyek a mellbimbóim,szédülök és egy kicsit hányingerem is van.Mindenki azt mondja,hogy ezek a tünetek pszichésen vannak.Szerintetek?5nap múlva megyek dokihoz,de már nem bírom!!Most már tényleg nem tudom,hogy terhesek lehetek-e,vagy az idegességtől összekuszálódott a hormonháztartásom.
2009. febr. 21. 08:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni,hogy soha nem szoktam figyelni a peteérésem,de most megfigyeltem.Szerintem hét elején volt,legalábbis jenetkezett az a tojásfehérje szerü,nyúlós valami.
2009. febr. 21. 09:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat fogytál! Nagyon ideges lehetsz! Az óvszer azért majd 100%-os, ha tényleg úgy voltatok együtt nem lehetséges, hogy terhes legyél. Eddig nem tudtam, ezen az oldalon olvastam, hogy a negatív tesz ellenére is lehet az ember terhes, ezt nem idegesítésként írom. Reggel csináltad a teszteket? A hasad nincs kicsit felpuffadva?
2009. febr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,minden tesztet reggel csináltam,és nincs felpuffadva a hasam.A mellbimbóm meg jobbára csak akkor fáj ha én magam megnyomom.
2009. febr. 21. 09:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem tudtam ezt a tesztekről,én is itt olvastam,és ezért nem hiszem el a negatív eredményt!Az anyukám már mondta,hogy ne olvassak össze mindent,mert csak rosszabul fogom magam érezni.
2009. febr. 21. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én évekkel ezelőtt nagyon szerettem volna babát, de sehogyan sem jött össze.

Szervezetem sokszor becsapott és tökéletes terhességi tüneteket produkált. ( émelygés, hányás, mellérzékenység stb...)Többször még az orvos is bizonytalan volt, olyannyira hogy még a hüvelyi ultrahangnak sem hitt és vérvétel stb. Az agyam csúfos tréfát űzött velem!

Szerintem, ha több teszt is negatív nem igazán kell izgulnod. Szervezeted, agyad veled is tréfát űzhet!

Bár az orvos sosem árt.

Hozzátenném én lassan beletörődtem, hogy nem lesz babám.

Most 8 hetes terhes vagyok és most először nem hittem a jeleknek és orvosom sem!!! Egy terhességi teszt és egy hüvelyi ultrahang után, ami 5 hetesen volt a tényleges terhességet csak most a 8. héten mondta ki, mikor már a szívverést is láttuk.

2009. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!