Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek idegesség/félelem...

Mit tegyek idegesség/félelem ellen? 14/f

Figyelt kérdés
MOst vagyok kilencedikes és minden eggyes reggel görcsöl a gyomrom mert félma felelk vagy irok valamelyik tantárgyból pedig mindig tanulok ammennyit csak lehet de akk is ideges leszek pl.ma töriből kihívtak felelni és poaszoltam(ez egy ÉVBE egyszer lehet ha nemtanultál vagyvmi) pedig kivülről tudtam az anyagot de olyan ideges lettem folytrólam a víz és sztem elisvörösdtem és ez szinte mindig így van mittehetek ellne? :/
2011. szept. 22. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, én is 14 vagyok és pont ez a bajom. Reggelente citromfű teát iszok, az valamennyire nyugtat. Amúgy ne passzolj , inkább próbálj minél többet felelni, előadást tartani. Nálam van egy kis javulás. Az elején tényleg nagyon rossz érzés,de utána már megkönnyebbülsz.
2011. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Feleltem irodalmoból és képzeld ötöslett mongyuk tanultam is ráeleget ;) az elelyén nagyon iltam de a fewlelte végére megnyugodtam és sikerült szépen lemondani . viszont ma feleltem töriből nem volta ideges kicsitsem mongyuk csak hármaslett de nemcsak az én hibámból..
2011. szept. 27. 19:15
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért de néha kihagy a bill.em
2011. szept. 27. 19:16
 4/4 anonim válasza:
A félelmet legojj legyözni , ha minnél többet találkozol vele. Szóval minnél többet fogsz felelni , annál elöbb fog enyhülni , ez biztos.tapasztalatbol is mondom
2011. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!