Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedd körülre nem várom....

Kedd körülre nem várom. Kimutathatja már a teszt, ha baba van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 09:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Eléggé korán van még, de ha gondolod csinálj egyet. Láttunk már csodát:) De ha negatív lesz, akkor se keseredj el. Én szerdára nem várom, de próbálom tartani magamat. Én azt hiszem, hétfőn tesztelek először.
2009. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát, ha te ilyen erős vagy, akkor én is tartom magam ;)

Vannak tüneteid?

2009. febr. 21. 09:32
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


Picit hamar van még szerintem. Személy szerint egyáltalán nem vagyok híve a túl korai tesztelésnek, mert sok esetben felesleges csalódást okoz.

2009. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Utolsó! IGazad van, ez tény...csak hallani olyan csodákról, hogy 4 nappal a nemvárt előtt pozitív teszt, meg hasonlók..

De úgy lesz, legkorábban hétfő reggel tesztelek, vagy inkább megvárom, hogy megjön-e... Mert az sem lenne egy örömteli érzés, hogy pozi a teszt, csak mégsem marad meg és megjön... (másfél hónapja vetéltem el a 8. héten, azért vagyok ilyen türelmetlen...:) )

2009. febr. 21. 09:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Az egyszerűség kedvéért Á:)

Tüneteim: A peteérés után 1 héttel durva hasgörcsök kb. 2 óráig. Azóta néha egy-egy hasszurka. Émelygek és szédülök is néha. De azt hiszem ennyi. Gyakori pisi, fájó, nagy mell nincs. Szóval igazából nem tudom, mit gondoljak. Neked vannak tüneteid?

2009. febr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem bírd ki legalább keddig (esetleg hétfőig) és akkor is a reggeli elsőből csináld meg a tesztet. Én ugyanebben a cipőben járok, keddre nem várom, de már tegnapelőtt már nem bírtam magammal és tesztet csináltam, ami persze negatív lett, hiába tudom, hogy még lehet pozitív is, már csalódottnak érzem magam.
2009. febr. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szisztok!

Á.! Émelygés, gyakori pisi, hasszurka, derékfájás, orrdugulás, megjönérzés. Emelkedett hő. Na. De nem bírtam ki, teszteltem, negatív, bár még szárad, és jártam én már úgy, hogy egy órára rá lett pozi, szóval várok, de nem vagyok elkeseredve, ha nega marad, válthat ez még kétcsíkosra ;)

Drukkolok magunknak nagyon!!!! :)

2009. febr. 21. 12:42
 8/12 anonim ***** válasza:
egy óra múlva lévő pozitív teszt nem reális.
2009. febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekem a második terhességemnél pedig úgy volt... Igaz, sajnos elment...

De nem egy helyen olvastam ilyet. Persze inkább az erős tesztre gyúrok, mint a késői aliglátszósra...

2009. febr. 21. 19:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Á vagyok.

Én sem bírtam, ma tesztelem, természetesen negatív és most nagyon megjön érzésem van, ami még egy kicsit korai, hiszen még van 3 napom. Tegnap mintha a melleim nagyobbakká váltak volna, de nem tudom eldönteni, hogy csak beképzelem, vagy tényleg valós tünet. Na mindegy, szerdáig mindenképpen várok a következő teszttel és reménykedem, hogy nem jön meg addig. Neked is szurkolok. Írj mindenképpen, ha van valami fejlemény:)

2009. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!