Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Hogy viselitek a...

Lombikosok! Hogy viselitek a beültetés utáni 2 hét várakozást?

Figyelt kérdés

Nekem csütörtökön volt a beültetés, azóta szinte fel se kelek az ágyból.Pihenek amennyit csak tudok.

Ti mi mindent tesztek még a cél érdekében?

Még csak 2 nap telt el, de nem tudok másra gondolni.

Olyan messze van még a két hét.Iszonyat ez a bizonytalanság.


2009. febr. 21. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
érezd magad nyugodtan terghesnek, hiszen a gyereked, vagy gyerekeid még minden valószínűség szerint benned vannak, éld bele nyugodtan magad, beszélj hozzájuk, élvezd a pihenést, nézz romantikus filmeket, netezz, csetelj....egyél, amit csak kívánsz, vedd magad körül pozitív dolgokkal, tervezd meg, hogy mi lesz, ha kiderül, kinek, hogyan mondod el, neveket válogass a páoddal, maszíroztsad meg a lábad, kérd meg a családod és a barátaidat, hogy látogassanak, meg, ha nincs terhedre...ha kételyeid vannak, akkor oszd meg, beszéld ki másokkal.
2009. febr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat.

Ezekből már egy párat én is kipróbáltam.

Minden nap beszélek hozzájuk.(2-en vannak)Romantikus filmeket nézek és a férjemmel már a babaneveket is nézegettük.

Nagyon bízok a sikerben, de néha elbizonytalanodok.:(

2009. febr. 21. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: ne bizonytalankodj, soha nem voltál még ilyen közel a célhoz, biztos, hogy megtapadnak, miért ne tapadnának? várjátok, szeretnétek őket, jó helyre kerülnének, akkor mi baj lehetne, biztos sok mindenen keresztül mentetek mire eljutottatok idáig, de most bízzatok abban, hogy ez a "jutalmatok", megérdemlitek őket!
2009. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Higgyél benne!!! Mint aki egészen biztos a dolgában!

Nekem is elsőre sikerült 2006-ban, most a másodikra készülünk. Biztos voltam benne, az első pillanattól!!!

2009. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!