Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, beültetés után?

Lombikosok, beültetés után?

Figyelt kérdés

3 napja volt beültetésem, és azt vettem észre, már tegnap is, hogy a wc papíromon szürkés színű apró "talán szövetdarabok" vagy nem tudom minek nevezzem találhatók. A hüvelyből jön ki.

Lehet ez a beültetés előtt történt "méhtisztítás" terméke, vagy a rosszabbikra kell gondoljak?

Valaki tapasztalt ilyet?


2011. aug. 24. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Méhtisztítás?
2011. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a rosszabbik esetben, nem szürkés lenne a színe.

Nekem 1 hete volt, de nem tapasztaltam ilyet. :s

2011. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
DOKI MIT MOND???
2011. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mielőtt beültetik őket, megtisztogat az orvos. Legalábbis nekem ott ezt mondták.

Behelyezés előtt érezni is lehetett, hogy miután kitágít, valamit ott csinál.?

Az orvost nem hívtam még fel, amíg egyéb panaszom nincs. Gondoltam talán valaki már találkozott ilyennel.

2011. aug. 24. 09:29
 5/6 A kérdező kommentje:

Hátha segítek másoknak is, leírom, mégis felhívtam a nőgyógyászatot és mondták, hogy ez a hüvelygélből visszamaradt anyag, ami nem szívódik fel és másnap távozik...

Én csak azért nem gondoltam erre, mivel az fehér színű a tégelyben.

2011. aug. 24. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, valóban kitisztítanak beültetés előtt, de csak a hüvelyt, nem a méhedet :)

Nekem is kifolyt a hüvelygél, de nem volt szürkés. Ne gondolj rosszra, próbálj lazítani ebben a 2 hétben. Inkább vérzésnél kell rosszra gondolni!

2011. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!