Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már a negyedik tesztem, 3...

Már a negyedik tesztem, 3 negatív volt de csináltam még egyet, igaz ez is Corax! A negyedik is negatív talán?

Figyelt kérdés
de a tesztcsík legtetején szerintem van egy kis elszineződés de csak épp hogy egy kis pontnyi nagyon picike,olvastam egy válaszban hogy a Corax nem volt jó valakinek!MI VOLT A BAJ?A barátnőm szerint nincs ott semmi lehet hogy csak beképzelem?Nem szeretnék babát!jan14-én megjött,most a másikat várom!Ovulációs naptár szerint mikor az első 3 hónap mensijeit adtam meg 7-re írja,mikor megadtam többet akkor meg 9-re?Most miket várjam?Már megőrülök,segítsetek légyszi!!Nem akarok babát!Felirattam fogamzásgátlót,de honnan tudjam hogy elkezdhetem-e így szedni?A nőgyógyász szerint meg (nem vizsgált meg)nem lehetek babás!
2008. febr. 5. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már nyugodj meg,biztos nem vagy babás.Pár nap múlva meg fog jönni,bár az idegeskedéstől késhet.Nyugodj meg,ennyi teszt nem hazudik.
2008. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem is nyugodj meg,mert ha minden teszt negativ volt akkor nem vagy terhes.

Nekem a corax mutatta ki a terhesseget kb.4 nappal a kimaradt mensi utan.

Nyugi minden rendben lesz.

De a fogamzasgatlot nem ugy kell elkezdeni szedni,h meg kell h jojjon hozza?Legalabbis amikor En kezdtem el igy volt,vagy elso nap v. az 5.napon kellett bevenn az elsot.

10 hetes kismama

2008. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem te írtál nekem privit.A válaszomat elküldtem priviben,a gyógyi szedéséről annyit,hogy a fogamzásgátlókat én úgy tudom,hogy a mensi 1.napjától kell elkezdeni,lehetőleg minden nap azonos órában(nem hiába 28 szemesek).Ha a naptár 7.-ét,illetve 9.-ét jelzett,akkor várj még,mert még csak 6.-ika van.Az idegeskedés nem tesz jót,mert az is eltolhatja a mensidet,és csak még jobban bepánikolsz.Nyugi,nem vagy terhes.Egy öreg róka
2008. febr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!