Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült valakinek a teherbees...

Sikerült valakinek a teherbeesés spontán ha a sperma teszt eredménye nem éppen biztató?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, mit takar, hogy nem éppen bíztató? Az én férjem "eredményében" sok volt a mozdulatlan sperma. Hogy bonyolítsuk a helyzetet nekem hátrahajló a méhem (nagyon!!!), mindezek ellenére két gyönyörű gyerekünk (fiú-lány) van, úgyhogy fel a fejjel! (Amíg 1 élő spermája van addig minden megtörténhet!)
2009. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia és köszi a választ,12 millió /ml és ennek 62% tökéletes mozgású
2009. febr. 22. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, szia, nem vagyok orvos, de ez az eredmény nem olyan rossz. Szerintem a fizikai állapota a férfinak nagyban befolyásolja az eredményt (gondolok itt egy esetlegesen lappangó influenzára, megfázásra például), nem teljesítünk mindig egyformán jól. Ne keseredjetek el és mindent bele!
2009. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia


Elkeseredésre semmik ok nekünk is csak 14 millió volt, és abból csak 1 db kell:-) no azt megtaláltuk, igaz hőmérőztem és nagyon figyeltem magam, próbáltunk rápihenni értem ezalatt, hogy pé előtt 3-4 napot kihagytunk és így összejött. Most 33 hetes babás vagyok és lesz fiúnk!

2009. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne keseregj! Az nem is olyan rossz eredmény!
2009. febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gratula nektek:)az utolsó válaszolótól szeretném meg kérdezni hogy mennyi idő alat sikerült össze hozni a pici fiút?
2009. febr. 22. 10:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


A férjemet márciusban műtötték meg, mert hereviszér tágulata volt és sajnos szükség volt a műtétre! Júliusban már teherbe is estem, nagyon boldogok voltunk, mert több időt jósoltak neki a gyógyulásra, emlékszem az orvosa is nagyon örült, amikor megmutattuk az uh képet neki:-)

2009. febr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!