Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma nem kéne megjönnie, Baba?...

Ma nem kéne megjönnie, Baba? (görbe)

Figyelt kérdés

[link]


émelygek, feszül a mellem, megjön érzés az van, fehérfolyás sé szárazság váltakozik, a méhszájam középen van és iszonyatosan hátra van fordulva és zárt.


2011. márc. 17. 07:27
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is szorítok neked :)


Csak elkeseredtem párom reggel 8 óta azt mondogatja hogy úgyis megfog jönni úgyis megfog jönni

2011. márc. 17. 09:14
 12/37 anonim ***** válasza:
Úgysem fog megjönni! :) Drukkolok, hogy baba legyen a dologban! Tesztelj!
2011. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, félek teszttől nagyon és páromra várok hogy vegyen
2011. márc. 17. 11:28
 14/37 anonim ***** válasza:

Már késik tehát a teszt kimutatná.Jobb tudni,hogy mi van,mint kétségek közt vergődni.


Ha mindennap felteszel egy kérdést abból nem fogod megtudni,hogy van baba vagy nincs.


TESZTELJ MÁR VÉGRE!

2011. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki hétfőre nem várom, én is úgy vagyok vele, nem fogok tesztelgetni, pedig van tesztem, de már annyit csalódtam. Talán majd ha jövő héten sem jön meg, akkor majd utána.

Sokan korán tesztelnek, aztán jön a szomorúság, a csalódott ság, ha negatív a teszt.

Amikor a fiamat vártam csak a nemvárt első napjától számolva kb egy teljes hét múlva teszteltem erős pozitívat.

Majd számolj be, szorítok neked.:)

2011. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
kicsit kiljebb nyílt a méhszályam fehér krémes folyás mellett kicsit vizes folyásom is van kb egy órája tuti nincs baba :(
2011. márc. 17. 21:15
 17/37 A kérdező kommentje:
a hőm ugyan úgy 36,8 és nem jött még meg de kicist vizes folyásom van a krémes melett még mindig
2011. márc. 18. 08:36
 18/37 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem jelent semmit. Nekem a terhesség alatt sokszor változik a folyásom. Mikor tesztelsz? Annyira szorítok.
2011. márc. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
lekéne mennem a gyógyszertárba megvenni a tesztet 10 perc séta de rettegek a negatív eredménytől :(
2011. márc. 18. 08:40
 20/37 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ne halogasd, előbb vagy utóbb meg kell tudnod. Ne is gondolj arra, hogy negatív lesz, mert csak bevonzod a rosszat. Gondolj arra, hogy hogy örülnél egy pozitív tesztnek. Szerintem egyébként az lesz! Szóval, sok erőt kívánok, és indulj! Különben megint várnod kell 1 napot.
2011. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!