Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma nem kéne megjönnie, Baba?...

Ma nem kéne megjönnie, Baba? (görbe)

Figyelt kérdés

[link]


émelygek, feszül a mellem, megjön érzés az van, fehérfolyás sé szárazság váltakozik, a méhszájam középen van és iszonyatosan hátra van fordulva és zárt.


2011. márc. 17. 07:27
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

a hőm még mindig 36,9 nem jött még meg, pénteken teszteltem negatívot, de más forumon aztmondják látszik még egy halványka csík de én nem látok rajta semmit:(


[link]

x-epiles teszt

2011. márc. 20. 15:49
 32/37 anonim ***** válasza:
Szia! Én soha nem voltam egy ilyen nagy tesztolvasó, de szerintem valami van ott. Holnap tesztelj megint. :) Ha még mindíg nem jött meg, akkor szerintem már tuti baba. :)
2011. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Velemenyem szerint ez meg negativ.
2011. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Sajnos negatív...

Megcsináltam a negatívját, azon látszana, ha csík volna.


[link]

2011. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
énse látok rajta még egy csíkot max kedden tesztelek megint
2011. márc. 20. 21:29
 36/37 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2011. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
kicsit elkezdtem várezgetni vagyis szeretkeztem a párommal és utána ilyen rózsaszínes vizes folyás ha kitörlöm magam akkor már kcisit sötéteb piros meg ha sokat mozgok akkor is piroslik és nem tudom miért mert így soha ne mszokott megjönni
2011. márc. 23. 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!