Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 10 napja, hogy késik a...

Ma 10 napja, hogy késik a mensim. A teszt csak ma reggel lett először pozitív (kép)! Nagyon félek, hogy nincs minden rendben, de dokihoz időpontot csak 2 hét múlvára kaptam. Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. márc. 18. 06:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok a két csíkhoz!!!! Boldog babaváró időszakot!!
2011. márc. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gratukat, jöttem ma is a kis csíkjaimmal...


[link]


A dátum nélküli a mai, szerintem egyértelműen erősödik. :)

2011. márc. 20. 07:07
 33/39 anonim ***** válasza:
előző vagyok. most már tényleg erősebb a csík, ez már egyáltalán nem halványka. mégegyszer gratula!
2011. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Azért ez már egyértelmű:)

Gratulálok:)

2011. márc. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Akkor ez már a 25-ös teszttel is egyértelműen erősebb két csík! Sok boldogságot!!!!
2011. márc. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
De jó Neked,nekem 2 napja késik és lehet,hogy úgy járok,mint Te.Nem tudom pontosan,hogy mikor volt pé-m,semmi mensi,semmi előjel,semmi tünet.
2011. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. A tesztek valószínűleg azért lettek olyan későn pozitívak, mert később lehetett a peteérésem is, a doki nem látott semmit csak kissé nagyobb és puhább méhet, illetve a megvastagodott nyálkahártyát. Szóval a mensim szerint 6 hetesnek kellene lennie, de a tesztek és az UH szerint majd' 2 héttel fiatalabb. Szerencsére a tesztek napról napra erősödnek, a jövő héten vissza kell mennem kontrollra.
2011. márc. 21. 18:20
 38/39 anonim ***** válasza:
Még egyszer gratulálok, remélem a jövő héten már látjátok a petezsákot, ha szívhang még nem is lesz! Lényeg, hogy ott van az a babóca!!!
2011. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

gratulálok neked!

Én egyhetes késésnél tesztelek újra remélem kimutajta

2011. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!