Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhszájseb vagy terhesség?

Méhszájseb vagy terhesség?

Figyelt kérdés

sokan kérdeztétek már ezt,de most én is megteszem!febr. 16.-án jött meg, nagyon kevés de baba nem volt uh-val megnéztek!Ebben a hónapban szintén 15-16.-án jött meg de előtte kb 3 napig csak barnázgatás majd szeretkeztünk párommal és másnapra megjött!barnás volt inkább és nem sok, a legerősebb napon kb 2 tamponnyi, és a 3. napon már nem is tudtam felrakni!kb két napig megint csak barna folt!Tegnap este szeretkeztünk,nagyon gyengéden mert valahogy olyan furi érzésem volt, és kb 1 óra múlva élénk piros vérzés jelent meg!mára nem múlt el, de kevesebb lett!a múlt héten hánytam pár napig, és még mindig émelygős vagyok néha!de járvány volt és szerintem azt kaphattam el!tesztet nem csináltam még, mert "megjött" és gondoltam minek!de nem tudom olyan furán érzem magam!viszont szeretnénk babát és lehet, hogy beképzelem magamnak a dolgokat!tüneteim igazából nem nagyon vannak, csak annyi, hogy ha hason fekszem sokáig fáj, és émelygős vagyok ha éhes lettem, többet eszem mostanában!de semmi mellfeszülés!álmos az vagyok de hát amilyen borongós az idő gondolom attól!!:D

szerintetek lehetek terhes?és sajna lehet méhszájsebem?


2011. márc. 20. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
a teszt pozitívsága mindenképp információ lenne. nekem volt méhszájsebem és tünetmentes volt, így nem is tudtam róla, éveken át jártam rákszűrésre és mondták h minden rendben van, tavaly elmentem egy magánrendelőbe és megmondták, h évekkel ezelőtt volt, nem vették észre, nem törődtek vele, pedig közben gyerekem is született!!!......szerintem menj el egy rendes orvoshoz, mert vérezgetni nem normális, ha terhes vagy akkor sem!
2011. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom voltál-e azóta orvosnál, de nekem is ilyen volt, barnázgatás, rendes piros vér. Előtte voltam orvosnál, azt mondta nem vagyok terhes. 9 nap múlva elvetéltem (a kezdődő vetélésemet menstruációnak hittem).

Szerintem is menj el egy rendes orvoshoz, és mondd is meg neki, hogy nézze meg a méhszájadat.

Én akkor voltam először nőgyógyásznál, és azt hittem alap hogy megnézi, hogy van-e méhszájsebem vagy nincs. Persze, azt sem nézte meg.

És azt is külön mondani kell, ha szeretnéd, hogy megnézze a melledet.

Abban az évben volt egy csomó a mellemben, voltam is miatta mammográphián, nem kérdezett semmit, meg sem nézte.

Ha bármi miatt nem tetszik/szimpatikus az orvos, inkább válts, minthogy félre nézzen valamit!

Remélem rendben vagy!

2011. ápr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!