Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyereket szeretnénk és...

Ha gyereket szeretnénk és elmegyek a nőgyógyászhoz, milyen vizsgálatokat fog elvégezni? Rákszűrés, .. Mi az amit kifejezetten kérjek, hogy nézzem meg, hogy rendben van-e?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
mióta próbálkoztok?
2009. febr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy év után mentem el dokihoz, nem jön a baba ügyben! nekem annó ezt ajánlották, hogy egy évet illik várni!

Nekem ultrahangot csinált, hasit és hüvelyit is! Nekem irt fel gyógyszert mert nem biztos hogy minden hónapban van rendesen peteérésem! azt mondta ha nem jön össze akkor legkésöb 3 hónap múlva találkozunk és akkor elkezdődik a vérvételből hormonvizsgálat, párom kiskatonáinak vizsgálata stb.!

remélem segitettem egy picit...

2009. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jaj, bocsi! kimaradt: igen, ha egy évnél régebben volt rákszűrésed, akkor azt is csinál elvileg autómatikusan megkérdezi!

még annyi ha magánrendelésre mész akkor nem kell kérned semmilyen vizsgálatot, a doki tudni fogja hogy mit kell tenni! és nem is húzza az időd, hogy várj eddig, meg várj még addig és akkor se jön össze akkor lesz csak ilyen meg ilyen vizsgálat!

sok sikert neked hogy minnél hamarabb össze jöjjön a babó! :)

2009. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges rögtön orvoshoz menni,ráérsz akkor ha már 1 éve nem jön a baba.
2009. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még csak ebben a hónapban (február) kezdtük el a babaprojektet :-)

De rákszűrésem már rég volt és mindenképp el akarok menni megcsináltatni. Igen, magánorvoshoz akarok menni mindenképp.

2009. febr. 23. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!