Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok anyagilag a...

Hogy bírjátok anyagilag a vizsgálatokat és a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Mit csináljak ha nem tudok elmenni egy uh vizsgálatra vagy nem tudom megvenni a 10 ezer ft-os progeszteron krémet?Teljesen elvagyok keseredve mert így sosem leszek terhes.Az (enyhe) pcos-mat és a magas inzulinomat kezelni kell de nagyon drága az endokrinológus.
2011. máj. 12. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Húú, nehéz kérdés, én azt mondom, előtte kicsit (amennyire lehet) meg kell alapozni a gyerekvállalást, mert már a megszületése is sok kiadással jár ám. Én előtte sokat kerestem, sokat is költöttem, uh-ra, vizsgálatokra, nőgyógyász magánrendelésre jártam, Elevit, stb... Szóval még meg sem született, és már sokba került a kis Drágám. Most meg már GYES-en vagyok vele, lejárt a max. gyedem, elmúlt 2,5 éves, egyelőre nem veszik fel se bölcsibe, se oviba, kénytelen leszek a megtakarított pénzemhez nyúlni... :(( Kemény egy gyerekvállalás anyagilag, viszont minden pénzt megér, az biztos :)


Amúgy meg lehet menni a kórházba is uh-ra (már ha van hely, nekem valahogy sose volt időben :(... Szóval csak ki lehet gazdálkodni valahogy... a Krémről nem tudok véleményt mondani, hogy kell-e vagy nem, mert nem tudom mire való.

2011. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a progeszteron krém a pecsételő vérzésekre van. az a baj hogy ez a doki nem fogadja el más orvosok vizsgálati eredményeit.ezért nehéz anyagilag havi 30 ezer minimum.
2011. máj. 13. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én keresnék másik orvost. Mi az, hogy nem fogadja el?! Ja, hát igen, neki jól jön a havi +30.. biztos az idén még nem tudott kocsit cserélni...
2011. máj. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Keress másik orvost, nem mindig a legdrágább a legjobb.

Pl nálunk az sztk-ban egy nagyon jó és nagyon kedves idős doki van, akit mindenki dicsér. Én nem fogok kidobni 30 ezreket magándokira, ha van ő is, max kicsit többet ülök a váróban.

2011. máj. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem a dokit ajánlanám, hanem természetes megoldást. Ez sem lesz nagyon olcsó, de legalább hatásos, tapasztalatból mondom. A forever livingnek vannak olyan gyógyhatású termékei, amelyek segíthetnek, ha érdekel, szívesen megírom priviben, melyek ezek. Még olyan kedves ismerősömnél is összejött a baba, ahol előtte már volt hét sikertelen mesterséges megtermékenyítés.
2011. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Keddre kaptam időpontot egy másik dokinál aki olcsóbb és a pcos-t is tudja kezelni.Remélem hogy lesz eredménye.
2011. máj. 13. 10:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja igen érdekelnek a természetes gyógymódok írj privibe.
2011. máj. 13. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!