Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a mellbimbóm. Hormonális...

Fáj a mellbimbóm. Hormonális eredetű (terhesség) vagy betegség?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy ez terhességi tünet, főleg, ha nem jellemző. November óta nem védekezünk, akkor hagytam abba a tabi szedését, akkor fájt egy picit (1-2 napig), azóta nem, csak most, már néhány napja. Csak a mellbimbóm fáj, a teljes mellem nem. Van egy kis folyásom is. Ma vagyok a 19. napomon. Rendes 28 napos a ciklusom. Arra nem gondolnék, hogy terhes akarok lenni, ezért beképzelek magamnak dolgokat. Úgy vagyok vele, hogy akkor jön, amikor jónak látja. Egy nagyon fontos részlet, hogy nekem évek óta van valami a mellbombómmal. Hogy mi, azt nem tudom, csak szokott viszketni néha. Szoktam rá kenni Canesten krémet, ha esetleg gombás fertőzés lenne, de nem használ. Ebből arra gondoltam, hogy nem az. Viszont még sosem fájt. Szerintetek ezzel van összefüggésben, vagy ez hormonális eredetű, vagyis baba?
2009. febr. 23. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem simn lehet, de a 19- ciklusnap elég korai még ha közéápidőben fogant, de minden esetre drukkolok, hogy baba és ne betegség legyen!
2009. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia!lett babád?:)
2009. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem lett baba. Nem tudom, hogy miért fájt azóta sem. Köszönöm az érdeklődést.
2009. ápr. 25. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!