Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba vagy vesemedence...

Lehet baba vagy vesemedence gyulladás? Utolso mensim dec.19-töl 24-ig tartott, 5napos volt, holott 7napos szokott lenni,azután 8nappal késöbb 3napig barnáztam..

Figyelt kérdés
Utána pár nappal késöbb fehér folyásom volt 4napig csütörtökre nem várom de mára abbamaradt a fehér folyás közbe is fájt derekam meg petefészkem szurkált de ma eléggé fájtak mozogni is alig birtam vmikor:Smi lehet?a szellentés és a nagy wc is eléggé nehezen megy
2009. jan. 13. 19:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem volt komoly vesemedence gyulladásom! És az nem befolyásolta a mensim! 40 fokos láz kísérte és tényleg nem tudtam talpra állni. Úgyhogy szerintem ez nem vesemedence gyulladás. MIkor volt péd?
2009. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
hát a ciklus.hu naptár szerint 4e körül mi 29-30-31én együtt voltunk párommal
2009. jan. 13. 21:04
 3/28 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem pé után 3 nappal barnáztál? Milyen erős volt?
2009. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
elsö nap kicsit erösebb másik 2nap enyhe
2009. jan. 13. 21:58
 5/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy beágyazódás volt! Várd meg a mensi napját! és tesztelj! Ha negatív de nem jön meg nyugi! Tesztelj egy pár nap múlva! Ha megjön és babát szeretnétek beszélj egy orvossal, hogy vizsgáljon meg. Szorítok, hogy baba legyen!
2009. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. jan. 13. 22:05
 7/28 anonim ***** válasza:
Írd meg mi lett! Szorítani fogok nagyon, hogy babás legyél! :)
2009. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
okok,és ha késik akkor hány nap késésnél teszteljek?
2009. jan. 13. 22:19
 9/28 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok, hogy baba legyen; de nálam ezekkel a tünetekkel kiderült, hogy kétoldali petefészek gyulladás:(
2009. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Szia! Az vagyok, aki már sokszor válaszolt! Hát lehet, hogy petefészek gyulladásod van, de én erre azért nem gondolnék, mert ugye azt írtad, hogy alig tudtál mozogni. Hát ha gyuladásod lenne, lázadnak kellene lennie. És teljesen más lenne a folyásod is. Mennyi a hőd? Holnap már csütörtök! Reggel tesztelj egyet! :) Én szorítok nagyon! :)
2009. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!