Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyulladás miatt lehet, hogy...

Gyulladás miatt lehet, hogy nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Most derült ki a rákszűrésen, h gyulladásom van, lehet, hogy ezért nem estem teherbe 6 hónapig?
2009. aug. 10. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez komolyan befolyásolhatja a teherbeesés esélyét.
2009. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt gyulladásom.

2 orvos is azt mondta, hogy nincs befolyással a teherbeesésre, nyugodtan lehet próbálkozni...


A.

2009. aug. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Más kérdés az, hogy ez nem zárja ki a próbálkozást, tehát nem tiltott az együttlét és más az, hogy emiatt csökkennek a teherbeesés esélyei.

Szerintem könnyen lehet, hogy eddig ez akadályozta meg a teherbe esést, de biztosra mondani nem lehet.

A lényeg, hogy minél előbb kezeltesd ki magad, aztán ha azonnal összejönne, akkor szinte biztos, hogy ez volt az ok. VISZONT statisztikailag is úgy mondják, hogy teljesen egészséges és összeillő pároknál, kellő számú együttlét mellett is átlagosan fél éve kell a várandóssághoz. Van, akinek elsőre is összejön, van, akinek évekig várniuk kell rá.

2009. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem úgy lesz, és ezután már hamar összejön, már nagyon szeretnénk... :)
2009. aug. 10. 12:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy amíg gyulladásom van, nagy valószínűséggel nem fogok teherbe esni. Két hét alatt ki lehet belőle gyógyulni! Hajrá!
2009. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!