Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan dolgoznátok fel?

Hogyan dolgoznátok fel?

Figyelt kérdés

Tudom, ez nem egészen ebbe a témakörbe illik, de nagyon bánt, és nem tudom hogyan tudnék beletörődni.

A helyzet hosszú, nem részletezem, a lényeg az, hogy 17 éves vagyok, és 2 hónapja derült ki, hogy nem lehet majd gyerekem, meddő vagyok. Fáj nagyon, de tudom hogy az életnek tovább kell mennie. Szerencsére anyuék mellettem állnak, és a barátom is teljes mértékben, már 2 éve vagyunk együtt, azt mondta hogy eszébe sem jutott hogy emiatt elhagyjon, és majd ha oda kerül a sor megoldjuk máshogy a babát.Lehet furán hangzik hogy 17 éves vagyok (a barátom 19), de tényleg együtt képzeljük el az életünket.

A kérdésem, hogy mit tanácsoltok, hogyan kellene a helyzetembe beletörődnöm?


2011. márc. 24. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

Hát én bíznék a tudományban, ki tudja 20 év múlva már miket lehet majd csinálni, amúgy más országokban tudtommal már ma is van olyan, hogy béranyaság.


Petéd már csak van, azt beültetik megtermékenyítve egy egészséges nőbe aki kihordja.


Ezekhez persze sok pénz kell, de még fiatal vagy.


Alakítsd hát úgy az életed, hogy sok pénzed legyen, és akkor eléred a lehetetlent is, és addig se bánkódj, legalább nem kell fogamzásgátlókra költened.

2011. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tudod én nagyon optimista vagyok, nem tudom, mikor akarnál normál esetben gyereket vállalni, gondolom úgy 10 év múlva kb. Addig akkorát fog még fejlődni a tudomány, hogy bármi lehet. Veled is nagyon sok olyan dolog történhet, hogy teljesen megváltozik az életed, nem tudhatod, mi lesz addigra fontos. Szerintem, amíg nem jön el az "időd", addig ne agyalj ezen. :)
2011. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Soroljam azokat az ismerőseimet, akiknek azt mondák, hogy SOHA nem lehet gyerekük és most már vígan babáznak? :-)
2011. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem akarok amerikával példálozni de itthon csak ezt nyomatják állandóan.


[link]


Amúgy szerintem ausztráliában németországban és angliában is lehetőséget ad erre a jog. Itthon még erre SEM!!

2011. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, örökbe még bármikor fogadhatsz.

Nem tudom, hogy pontosan miért is nem lehet gyereket, de igaza van az elsőnek abban, hogy az orvostudomány folyamatosan fejlődik. Ki tudja mi lesz itt 5-10-20 év múlva.

2011. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkább majd örökbefogadás,mint a béranyaság! A béranya bármikor meggondolhatja magát. De én is tudok olyan nőről,akinek azt mondták,hogy nem lehet gyereke,nem védekeztek,és mégis teherbe esett.
2011. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmiképp nem lehet babád,gondolj arra,hogy milyen hatalmas esélyt adsz majd egy kisembernek a boldog életre ha hozzátok kerül,és te leszel az anyukája,és nem egy rideg árvaházban kell felnőnie!!
2011. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon kicsi a meddőséggel küzdők közül azoknak az aránya, akiknek soha semmilyen módon nem lehet gyereke. Ha vannak petesejtjeid és van méhed (feltételezem van) akkor lehet gyereked.


Egyébként én lombik várólistán voltam mert az orvosom szerint nem lehet spontán gyerekem. Nem volt egy lombikom sem mert a nagy várakozásban terhes lettem. Azóta a harmadikat várom. Ennyit a diagnóziskról.

2011. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek a csodákban,ki tudja??!! :)
2011. márc. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon elhamarkodott "ítéletnek" tűnik az orvosod részéről. Ahogy előttem írta valaki, ahhoz, hogy neked SOHA ne lehessen saját gyereked, se méhednek, se petéidnek nem kéne lenniük, márpedig aligha hiszem, hogy ez így van!
2011. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!