Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan dolgoznátok ezt fel?

Hogyan dolgoznátok ezt fel?

Figyelt kérdés

a párom 28 éves, én 23 és van egy 3 és fél hónapos kisfiunk.

A páromnak rengeteg nővel volt dolga előttem. Volt egy hosszabb is, de a legtöbb csak 1 éjszakás volt. Nagyon rossz ebbe belegondolnom, mert nekem ő a 3-dik férfi az életemben, akivel együtt voltam úgy is.

Mit tegyek, hogy ne gondoljak erre sokszor?


2009. okt. 21. 09:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Arra gondolsz, hogy mást is ölelt úgy, ahogy téged? Mert én ebbe belerokkannék, ha éjjel-nappal arra gondolnék, hogy jajj és vele milyen volt stb. Én azt tudom, hogy a férjemmel nagyon jó a szex, mindkettőnket boldoggá tesz.Nem színlelek, azt tesszük, ami mindkettőnknek élvezetes:) Akkor mit "parázzak" fölöslegesen??

2009. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem jár folyton ezen az eszem, csak amikor eszembe jut, akkor nagyon nyomaszt. Tudom, hogy ez már a múlt, de valahol mégis nehéz feldolgozni.
2009. okt. 21. 09:22
 3/20 anonim ***** válasza:
figyelj, mindenkinek lehet "előélete". Jó vele a szex? Mindent meg tudtok beszélni (ezen) a téren is? Mert ha ezekre igennel válaszolsz, semmi gond. Na, meg úgy is felfoghatod, hogy legalább "kitombolta" magát előtted.Ennyi. Ezen kár mély lelkizésekbe kezdeni.
2009. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szia!Én már nagyon régóta gondolkozom,hogyan tehetném túl rajta magam!Tudom,hogy ez nem vigasztal,de én sem tudom a módját!Ez szörnyű egyébként!Néha rám jön ez és akkor majd megőrülök,és haragszom a páromra,pedig tudom,hogy nem lenne szabad!
2009. okt. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Semmi gond nincs a szex-el, nagyon jó vele.

Valószínű ez már az én hülyeségem:-)

2009. okt. 21. 09:53
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is teljesen így vagyok.
2009. okt. 21. 09:54
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom is elottem elte az eletet nem gyengen.Nekunk 3 hos a kislanyunk en 22 vagyok a parom 28 de en nem szoktam erre gondolni mert o mar kitombolta magat es tudom h nem fog azert elhagyni h bulizzon.Inkabb erre gondolj ha mar eszedbe jut.Mas reszt pedig ha erre tevednek a gondolataid-nekem is szoktak-nezz a babadra es gondolj arra h te mennyire szerencses vagy mert neked van 1 fiad tole es teged szeret masnak viszont nem jutott csak 1 ejszaka belole.En mindig erre gondolok es en mindig lenyugszom
2009. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy te mit érzel az exeid iránt. Na, kb ez vagy jóval kevesebb amit a férjed érez a volt barátnői iránt. Mindjárt megnyugszol.
2009. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van, megpróbálom.

Köszi

2009. okt. 21. 10:06
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
na , tessék... itt vannak a jó tippek. De tényleg, milyen jó , hogy nézd meg a babátokat és mosolyodj el, hogy ő kettőtökből lett, a sok előzőtől meg nem lett gyereke még véletlenül se ! ez is az irántad való szerelmét jelzi!!:)
2009. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!