Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a teák befolyásolják a...

Ezek a teák befolyásolják a menstruációt?

Figyelt kérdés
Két hónapja iszom a cickafarkot pé-ig,majd a palástot mensiig.Múlt hónapban még rendes mensim volt,3nap alatt lezajlik,a 3.napon már szinte alig van,már csak barnázgatni szoktam pár napig.Most meg ez a 4.napom és ma reggel azt gondoltam hogy ma már elég a tisztasági,de tévedtem,elöntött a vér.Ilyen még nem volt.A teáktól lehet vajon?Még azt megemlíteném hogy egyáltalán nem görcsöltem ami fura mert mindig szoktam az 1.napon.Bár azt hallottam hogy ezek a teák segítenek abban hogy ne görcsöljön a hasunk a mensi közben.Nem tudom hogy ez igaz-e.Szerintetek a tea okozhat hosszabb erősebb és fájdalommentes mensit?
2011. márc. 25. 14:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem hogy ma már nem iszom.Tegnap volt a 5.nap de még mindig jött jól és piros,mikor nekem már a 3.napon nincs szinte semmi,és nem tudom hogy milyen peteérésem lehetett de alig volt tojcsis folyásom.
2011. márc. 27. 08:10
 12/17 anonim ***** válasza:

17,12-es vagyok.

Én az is hallottam, hogy a túl rövid menzesz sem jelent jót, hiszen ha alig vérzel, akkor alig szakad le a méhnyálkahártyád, ami jelezheti azt is, hogy túl vékony a méhed fala, ahová nem tud beágyazódni a megtermékenyített petesejt!

Tehát, neked lehet, hogy jót tesz a tea, hiszen van normális menzeszed! Nálad ezt tette rendbe a tea.

2011. márc. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...egy doki sem mondta,sőt lombikom is volt tehát jól ki kellett hogy vizsgáljanak,nem?Most elbizonytalanodtam.És ha csak a palástot innám?Ha jól értem a szavaid akkor a palást-tól lehet ennyi mensim mert az vastagíthatja meg a méhnyálkahártyát ugye?Nem, is a hosszú mensi a főproblémám hanem a peteérés,azelőtt mindig volt legalábbis gondolom hogy volt mert igen bő tojcsis folyásom volt,csak ebben a hóban volt alig.Ha van peteérésem akkor nincs szükségem cickára mem?
2011. márc. 27. 08:41
 14/17 anonim ***** válasza:

Én a tojcsis folyás hiánya miatt hagytam abba, mint írtam. s olvasom, te is ezt hiányolod. Nem tudom, hogy mit kéne inni. Voltam nőgyógyásznál, rákérdeztem a teákra. Azt mondta, hogy nem árt, de azt nem tudja, hogy használ-e egyáltalán.

Én mindenesetre abbahagytam, mert hiányzik a tojcsis folyás :)

A cicka a peteérést, a palástfű a beágyazódást segíti. Ennyit tudok.

És az a vérzés,ami legutóbb volt, annyira sok volt, vagy csak a te mércédhez mérve volt sok? Most utánaolvastam, hogy túl sokáig szedett fogamzásgátlótól is lehet a kevés, rövid menzesz.

2011. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igen,az én mércémhez volt sok,nekem a 3.naptól már csak barnázgatás van egy pár napig,de ez most más,még ma is van egy kis piros vér.De azt nem tudom hogy ezt a cicka vagy a palást csinálja?Gondolom hogy a palást,mert (lehet pont te írtad)vastagabb méhnyálkahártyát csinál ezzel segítve a beágyazodást.Lehet ez lenne a normális mensim?Nem tudom!Pém mindig szokott lenni úgyhogy a cickát abbahagyom,csak a palástot iszom.
2011. márc. 27. 14:39
 16/17 anonim ***** válasza:
jajj, nekem is tönkretette a cickafark..ömlött a vérem, két hétig volt és nem fájt. abbahagytam, megjött 20 napra..úgyhogy ergamot kellett bevennem, hogy elálljon..
2011. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó!Te csak cickát ittál?
2011. márc. 27. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!