Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magán ultrahang? Tapasztalat...

Magán ultrahang? Tapasztalat az Újpesti Ultrahangközpontról?

Figyelt kérdés

Febr. elején menstruáltam legutóbb, 6 pozitív tesztem van (4 különböző típus), de ultrahangon az SZTK-s orvos (max. 2 perces vizsgálat alapján) csak megvastagodott endometriumot látott. Mit gondoltok, megéri elmenni privát ultrahangra? Látnák már a babát?

Köszi előre is. :)


2011. márc. 26. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp keress másik orvost. Ennyi teszt, és mind pozitív, ott tuti hogy baba van. Gratulálok!

Ha ultrahangon nem találja lehet méhenkívüli is, vagy esetleg ott is nézte?

2011. márc. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nem tudom, mit nézett, mit nem. :( Sajnos 2 percig tartott az egész, csak azt kérdezte, hogy kihez szoktam járni, mondtam a doki nevét, mire mondta, hogy akkor hétfőn hozzá menjek vissza. Ennyi. :( Ezért is gondolkodom magán ultrahangban.

Valaki, akinek SZTK-s doki nem látta a babát, de a magándoki igen?

2011. márc. 27. 00:27
 3/7 anonim ***** válasza:
SZia,a magánorvosoknak már sokkal jobb ultrahangkészülékeik vannak.Szerintem menj el egyhez,érdemes áldozni rá,legalább megnyugszol.Drukkolok!
2011. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia. Szívesen áldoznék rá, csak nem tudom, mikor menjek, nehogy a magándoki is azt mondja, hogy menjek egy hét múlva...
2011. márc. 27. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,utolsó vagyok,ha február elején menstruáltál,nagyjából középidőben fogant akkor már egészen biztosan fogja látni hogyan fejlődik.Mikor voltál az SZTK-s orvosnál?
2011. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia. Nagyon összevisszák a ciklusaim, így azt sem tudom, mi lehetett a középidő. :(

Pénteken voltam SZTK-s orvosnál, de nem nagyon érdekelte, hogy mit lát, mit nem. Én meg egyem a kefét. :(

Kértem időpontot magán UH-ra kedd estére. Kérdeztem az ottani dokit, hogy mikor lehet biztosat látni, és azt mondta kedd-szerda.

2011. márc. 27. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,szuper,néhány nap alatt is sok minden történik.Remélem megnyugtatnak majd az uh-n.Majd írd meg hogy mi lett.Addig is drukkolok!!
2011. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!