Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a terhességi...

Megnéznétek a terhességi tesztemet?

Figyelt kérdés

Ez a mai egy teszt csak 2x fényképeztem le.Mindjárt töltök még fel képet a 2 nappal ezelőttiről.

Köszönöm a segítséget.Mára kellene megjönnie a menzeszemnek.


[link]


[link]


2011. márc. 27. 10:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
a 3.ami álpozi lett az nekem is ilyen volt,nagyon halványka vonal volt.én pedig hittem a csodában hgoy baba de álpozi volt,viszont mult héten medi labot kaptam csak de most kettö is erös pozi lett,még a te alsodnál is erösebbb.amugy szerintem a teszted pozitiv,gratulálok
2011. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia,harmadik vagyok.Na a Medi-Labbal én is megjártam már,de a Gabriellel is. Szerintem a mostani teszted egyértelmű és ha nincsenek tüneteid,az csak azt jelentheti hogy a szervezeted jól viseli a más állapotot:)Nekem is volt már vetélésem,tudom mit érzel...de nyugi,ő most veletek marad.
2011. márc. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Utolsó vagyok! Elfelejtettem mondani, hogy szívből gratulálok és kívánom, hogy ez a terhességed problémamentes legyen! Aztán majd írj, hogy mi helyzet (még egy teszt, doki stb.)

Szép és boldog vasárnapot Neked!

2011. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem a 43-ik napon lett ilyen a tesztem, amit először feltettél. :) Mondjuk az én ciklusaim 30 és 60 nap között mozognak...

Azóta is minden reggel, és már délután is erősebbek a második csíkok! Neked is tuti erősödni fog. :)

Jó egészséget és nyugodt babavárást kívánok. :)

2011. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek hogy válaszoltatok!!!

Szívből remélem hogy igazatok van.

Fogok még jelentkezni ez ügyben!!Aki várandós annak én is SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!

Nos a tegnap előtti valami stromt vagy strimt teszt nem ismerem.A mai X epil.Vettem még mellé egy one-step tesztet majd holnap vagy holnap után elhasználom.Remélem igazatok van.

Köszönöm a válaszokat.

Majd még jelentkezem,vagy jelentkezünk!

2011. márc. 27. 12:36
 16/20 anonim ***** válasza:

Szia!

2-ik válaszoló vagyok...

Húúú, ahogy olvastam a történteket, mintha magamra ismertem volna...

Ugyanezek történtek velem is, többször terhes voltam, volt, hogy álpozi tesztem is volt...Amikor megfogant a kislányom, abban a hónapban nagyon hamar lett pozi a teszt, ráadásul este, így alig hittem el, állandóan teszteltem...Ugyanazokat próbáltam, és amikor az x-epil is + lett, akkor hittem el (az soha nem hazudott).

Ne izgulj, nekem is csak a mellfeszülés volt meg, semmi más, tényleg olyan "semmilyen"érzés nem volt...Egy kis mensis érzés, halványan, és kész.

Nem szabad izgulnod, lazíts!!!

Az én lányom augusztusban megszületett, a szemem fénye, de tényleg!!!

Egy jó tanács:

NE tesztelj egy nap kétszer! Csak beleőrülsz, mert azt hiszed, az egyik halványabb, mint a másik..., pedig csak te fogod látni a nem létező különbséget, és így nem fogsz parázni azon, hogy nem erősödik "eléggé" a csíkod!

Max. 2 naponta reggel tesztelj, és jelentkezz be dokihoz inkább!!!

Sok örömet, gondtalan babavárást kívánok!

Majd tájékoztass a fejleményekről!

:)

2011. márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekem is pont így nézett ki az X epil tesztem, mint Neked és most itt szuszog mellettem a 8 hónapos kis tündérke!:)

Gratulálok!!!!! :)

2011. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!


Csak gondolom leírom ha vki olvassa még,hogy csináltam még tesztet ma,és totál pozitív hála Istennek!


Fel is hívtam az orvosom,és jövő hétfőn vár!!!!


Drukkolok mindenkinek!!!!!!


Mielőbbi babásodást. És köszönöm hogy segítettetek!Sokat jelent nekem!

Még 1x köszönöm!!

2011. márc. 29. 20:58
 19/20 anonim ***** válasza:
03.27. 12:03as vagyok! Még egyszer gratulálok!!! Remélem minden rendben lesz az orvosnál! Boldog babavárást! Majd azért jelentkezz még, hogy mi újság veletek :)
2011. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Mint megígértem jelentkezem!Ma voltam az orvosomnál,és látttunk egy 8 mm-es petezsákot.Hála Istennek!!Jövő hét pénteken kell majd bemennem a kórházba a következő ultrahangra.

Mielőbbbi gyermekáldást mindenkinek!

2011. ápr. 4. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!