Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet valakinek menstruác...

Hogy lehet valakinek menstruáció előtt pár nappal peteérése és így terhessége? Ez lehetetlen!

Figyelt kérdés
Saját példa: Most ért véget tegnap a menzeszem. Tehát ez azt jelenti, hogy a megérett pete nem hasznosulhatott, így a megvastagodott méhfal vérzés kíséretében távozott. Akkor mégis hogy lehet meg annak az esélye, hogy a mai szex alkalmával akár teherbe is eshetek? Annyian mondogatják, hogy nincs biztonságban senki, ha mensi után szexel védekezés nélkül, mert akkor is teherbe lehet esni. De hogyan, mikor a mensi épp annak a bizonyítéka, hogy már elhalt az érett pete, ami találkozhatott volna a spermával??? Annyira nem értem...
2011. márc. 27. 14:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves ma 15:33, köszi, hogy leírtad ezt, jó volt hallani.
2011. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15:03 nagyon pontosan és jól leírta a dolgot!
2011. márc. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én arról tudok beszámolni,hogy a mensi után 3nappal voltam együtt a párommal!Terhes lettem!

Évi

2011. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát aki hülye, az vállalja a következményeit... Mármint én... Pedig nem terveztem még egy gyerkőcöt... Hát most be vagyok fosva... :S
2011. márc. 28. 18:52
 15/16 anonim ***** válasza:
80%
Remélem pár hét múlva örülni fogsz neki én irígyellek. Hidd el minden jóra fordulj, beszélj az apukával, hátha utána megnyugszol.
2011. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Végül mi történt? Én is ugyanebben a cipőben vagyok most és még nem aktuális a baba érkezése.
2014. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!