Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot! Mindig amikor...

Jó napot! Mindig amikor megkívántuk egymást, esténként szeretkeztünk, de 5 hete is igy volt de sajnos az óvszer elszakadt és nem vettük észre. Terhes vagyok e, mert nem érzek semmit, nincs hányingerem, szédülés, stb. Ugyan ugy vagyok mint máskor?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azóta volt menstruáció?
2011. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Most kell neki megjönni a hétvégén, mert rendszeresen vezetem a naptárban a menstruációmat.
2011. márc. 30. 09:18
 3/19 A kérdező kommentje:
És rendszeresen ahogyan kell szedni a Lyndnette fogamzásgátló gyógyszert ugy szedem, mert még igy védekeztünk.
2011. márc. 30. 09:19
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha fogamzásgátlóval védekeztek, akkor miért használtok óvszert is?
2011. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szeded, akkor kicsi az esélye a terhességnek. Ha késik, érdemes egy tesztet csinálni.
2011. márc. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem! 5 hete szakadt el az óvszer és még azóta nem volt mestruációd? Kb.4 hetente szoktak a nők menstruálni és csak a hétvégén kéne megjönnie?
2011. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem nagyon lennének tünetek,és mivel kiszakadt,lehetsz.Hétvégén tesztelj,ha nem jön meg.
2011. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet terhes, ha szedi rendesen a fogamzásgátló tablettát. Csak még mindig nem értem, hogy akkor miért használtok óvszert is?
2011. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A mult hétvégén kellett volna megjönni, elirtam, de megszoktam mert rengeteget idegeskedek és szokott késni egy vagy két hetet, ezért is irtam. hogy ha terhes lennék akkor már kellene hányingernek,szédülésnek stb.. lenni nem? mert 5 hét az egy hónapnál több picit.
2011. márc. 30. 09:29
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert jobb az óvatosság.
2011. márc. 30. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!