Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó napot! Mindig amikor...

Jó napot! Mindig amikor megkívántuk egymást, esténként szeretkeztünk, de 5 hete is igy volt de sajnos az óvszer elszakadt és nem vettük észre. Terhes vagyok e, mert nem érzek semmit, nincs hányingerem, szédülés, stb. Ugyan ugy vagyok mint máskor?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 09:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

De miért nem mész nőgyógyászhoz, ha tabletta mellett is össze-vissza menstruálsz? Ez nem normális. Egyébként meg felesleges ilyen óvatosnak lenni, mert ha valaki az előírásoknak megfelelően szedi a fogamzásgátlót, és mindenre odafigyel, akkor nem esik teherbe.

Mióta szeded a fogamzásgátlót?

2011. márc. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem. A Lindynettenél nincs megvonásos vérzés 4 hetente? Mert ha rendesen szeded, akkor nem késhet, valami nem stimmel. Tesztelj és orvos.
2011. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Valami nincs rendbe nálad. Ha rendesen szeded a fogamzásgátlót akkor nem szabadna késnie 1-2 hetet, max 1-2 napot. Ha heteket szokott késni akkor mielőbb keresd fel a nőgyógyászodat!!!! Vagy nem szeded rendesen!
2011. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Megfogadom a tanácsokat,köszönöm. Már 6 hónapja szedem.
2011. márc. 30. 09:48
 15/19 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nem kerek a történetben:

1. Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor 28 naponta menstruálsz a 7 napos szünetben, ez nem késhet, ha késik is max 1-2 napot

2. Írtad, hogy öt hete volt a dolog, azóta egyszer már tutira kellett lennie megvonásosodnak, ill egyszer már tartanod kellett volna 7 napos szünetet...


Most akkor MI VAN???

2011. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
KAMU:)
2011. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kamu?? Köszi a bizalmat! Ennyit erről az oldalról! Viszlát!
2011. márc. 30. 21:01
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves Papp Renáta!!


Abból gondoltam hogy kamu, mert ha gyógyszert szedsz, akkor nincs olyan hogy egy hetet késik, max 1-2 nap ahogy a többiek is írták.

De ha így van, akkor irány a nőgyógyász!!!


"de szerintem akkor is KAMU"

2011. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Jó napot kívánok!

Nem mentem el nőgyógyászhoz mert tegnapelőtt reggel megjött a mestruációm, szóval nem kamu és nem vagyok terhes sem.

2011. ápr. 7. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!