Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akad itt más, "rágörcsölős"...

Akad itt más, "rágörcsölős" babát tervező leendő kismami?

Figyelt kérdés
Rágörcsölős alatt azt értem,hogy odafigyel,hogy a termékeny napokon együtt legyenek és nem csak amikor kedvük van, de nem viszi azért túlzásba? Ti mivel fogjátok lekötni magatokat a mensiig (ami reméljük nem jön meg)? Hisztek abban,hogy ha nagyon tervezitek nem jön össze?
2011. ápr. 1. 11:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát nagyon kíváncsi vagyok,hogy sikerül-e elsőre! Talán most annyival könnyebb helyzetben vagyok,hogy pár hónapja esélyes volt,hogy becsúszott! Na akkor utánaolvastam és minden tünetet produkáltam. Tuti terhesnek hittem magam!:) Aztán persze megjött! Na akkor rájöttem,hogy semmi sem tuti, csak max. a pozi teszt! Ez azért jó, mert most akármilyen tünetem lesz, nem fogom automatikusan azt hinni,hogy attól van!:))

2011. ápr. 1. 13:49
 12/15 anonim ***** válasza:

11:51-es vagyok.

Nekem meg már 3-szor is voltak terhességi tüneteim a mensi megjövetele előtt, de ezek tényleg azok is voltak!

Ha nem lettek volna meg, akkor eszembe se jutott volna, hogy talán terhes lehetek...de sajnos mégis mindig csalódnom kellett...és mensi lett a vége.

Sokszor mindig más és más tünetekkel jelentkezik a mensi, ilyenkor is kicsit reménykedem, hogy most vajon miért más, hogy ez már gyanús...stb.

De most már én is rájöttem, hogy a tünetekkel nem kell foglalkoznom, amik még a mensi előtt vannak, mert abból bizony bármi lehet! Úgyhogy ha észreveszek valami új tünetet, most már nem gondolok arra, hogy ez biztos terhesség miatt lehet, persze titkon kicsit reménykedem mindig, hátha...arra leszek kiváncsi, hogy ha valóban összejön majd a kisbaba, mit fogok érezni? Nagyon szeretném már átélni ezt és szeretném az összes terhességi tünetet átérezni, akármennyire is rossz! :)

2011. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy jobb is,ha el tudod magammal hitetni,hogy nem a terhességtől van valami tünet, mert akkor nem családom akkorát, ha Isten ne adja megjön!

Arra viszont tényleg kíváncsi lennék,hogy amikor valaki azt mondja,hogy csak akkor szeretkeztek amikor jólesik, akkor az valóban csak akkor volt-e, vagy azért ők is valamennyire szem előtt tartották a középidőt?

Nálunk az a gond,hogy sokat dolgozunk és van,hogy 5-6 nap is eltelik szex nélkül, tehát valamennyire oda kell figyelni,hogy középidőben biztos legyen!

2011. ápr. 1. 14:39
 14/15 anonim ***** válasza:

13:58-as vagyok

Hát eddig mi is úgy voltunk együtt, ahogy "jól esik".

Minden nap, volt úgy, hogy többször is! :) Hát ilyen az én párom! Most pedig nagyon nehezen bírja az 1 nap szüneteket...pedig még csak most kezdtük el...remélem, ez nem megy a kapcsolatunk rovására, mert már egy párszor megsértődött emiatt, hogy nem lehet többször. :(

2011. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekünk a 3. hónapban sikerült a baba... Az első két hónap úgy telt el, hogy a terhesség összes tünetét "produkáltam", aztán jött a csalódás. Ebből tanulván a harmadik hónapban megfogadtam, hogy nem figyelem a tüneteket, próbálok teljesen kikapcsolni. Így is lett, mondtam is a páromnak, hogy ebben a hónapban semmit nem érzek, tuti most sem jött össze... És lám, a nem várt előtt 4 nappal savas lettem, ami soha nem volt rám jellemző. Párom még viccelődött is velem, hogy biztos terhes vagyok. Nem foglalkoztam vele, de másnap olyan hányinger tört rám, hogy csináltam egy tesztet. Az menses előtt 3 nappal NEM reggeli vizeletből egyértelmű pozitívat mutatott. Amúgy egyéb tüneteim nem is voltak, csak a melleim nőttek 2 számot... Szerencsésnek mondom magam, mert a "terhességet jelző savasság" 2 héten belül el is múlt, a többi kellemetlen tünet pedig elkerült. Amúgy szerintem aki családot tervez, mindenki figyeli a termékeny napokat, de ha más "trükkhöz" nem is folyamodik, számolni tuti mindenki számol.


Nagyon drukkolok Nektek!


Üdv:


13+2 hkm

2011. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!