Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt így valaki? Első hónapban...

Volt így valaki? Első hónapban úgysem, aztán mégis?

Figyelt kérdés

Elkezdtünk próbálkozni a babával. Igazából még 1-2 hónapot várni akartunk, de annyi rosszat olvastam, meg hogy milyen kicsi az esély elsőre stb. hogy úgy döntöttünk megpróbáljuk! Nem lenne gond, ha jön, de ha tud még várhat 1-2 hónapot!

Volt más is, aki azt gondolta,hogy úgy sem és mégis?


2011. ápr. 1. 13:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én tüdőgyulladásos voltam augusztusban...gondoltuk várjunk 1 hónapot és októbertől próbálkozzunk...aztán mégis együtt voltunk 2 alkalommal szeptemberben, hátha...s láss csodát ciklus végére már pozitív is volt a tesztem. :)


Most kiderült pár hónapja megcsalt a férjem...nagyon szenvedtem, nem tudtam mi legyen...megbeszéltük, majd láttam mennyire teper (azóta is) a csaj persze dobta, mert már más nős kisgyerekes férfira vadászik...ez a hobbija. :(


Kibékültünk, és úgy látszik, hogy "jól" sikerült az alkalom, már 1 hete késik. Igazából még nem mertem tesztelni, mert fájdogál a hasam alja, de nekem szinte órára pontos volt eddig. Abortusz ellenes vagyok így az elvetetés szóba se jöhet, viszont nem vagyok benne biztos, hogy valóban nem történik-e meg az ami az első baba idején. :(


Félek, hogy mivel nem várt gyerek nem fogom úgy szeretni mint az elsőt, akit viszont terveztünk és nagyon akartam...

2011. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!