Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-dik babát tervező anyukák...

3-dik babát tervező anyukák vagytok itt? Akinek még nem jött össze, de minden hónapban bízik benne!

Figyelt kérdés
Lenne kedvetek beszélgetni? Ki miért szeretne 3 gyereket? Mekkorák a többiek? Mióta próbálkoztok, stb? Nekem ebben a hónapban sem jött össze :(
2011. nov. 11. 14:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez számomra annyira felfoghatatlan. Van már két gyermeked és a harmadik nem akar jönni? Az első kettő simán összejött?

Én szívesen beszélgetnék, de nem az a csoport vagyok, akit becéloztál. Én abba a kategóriába tartozom, akire ránéz a férje és babás lesz, most várjuk a Hármaskát.

2011. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


A harmadikat várjuk már nagyon 8. hónapja. Sajnos nem jön össze, úgy néz ki ebben a hónapban sem, mára vártam, még nem jött, de a tesztem negatív.


Nekem 10 és 6 évesek a lányaim, én 31 éves vagyok, ebben az évben döntöttük el, hogy jöhetne már a tesó, de sajna nem akar:((((

2011. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok! Mikor születik a kicsi? És a nagyok mekkorák..?

Én nem vagyok ilyen szerencsés , mint Te. Bár ez relatív, mert amíg nem akartam gyereket nem is jött "ránézésre", most persze, hogy újra szeretnénk, kicsit nehezebb.

Az első 1 év alatt sikerült, a kistesó majdnem ránézésre : 1-2 hónap. Pontosan nem figyeltem, mert akkor nem erőltettük, úgy voltunk ha jön akkor jön.

Most fél éve nem jön. Persze hozzátartozik, hogy a férjem sokszor nincs épp akkor itthon, amikor kellene :( Így ez megnehezíti a dolgot.

Írtam egy másik kérdéshez, mert szeretnék tényleg beszélgetni, de ott inkább első babások vannak, vagyis szeretnének babát és még nincs, inkább hagyom is, mert egyértelműen másabb az amikor valaki az elsőt várja hosszú hónapok vagy évek óta, mint aki a 3-dikon "küzd".

2011. nov. 11. 15:11
 4/16 anonim ***** válasza:
nekünk az első kettő elsőre összejött, a harmadikat most próbáljuk második hónapja, és jövőhétre nem váron. Nagyon bízom benne, hogy most sikerült. Egyébként 31 éves vagyok. A gyerekeim 6 és 3 évesek.
2011. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia

Mi is a harmadikat tervezzük,de nem jön össze!

A nagylányom 8éves ő nem tervezett baba volt, de jött és mi boldogan vártuk.

A kisebbik lányom most 20hónapos ő a 2.hónapban "összejött"

Úgy döntöttünk a férjemmel szeretnénk egy 3.babát, de ne legyen nagy korkülönbség a két kicsi között, de nem akar sikerülni 4hónapja próbálkozunk Nov25-29.-ére nem várom 30-35naposak a ciklusaim.Remélem ebben a hónapban sikerrel járunk.19 hónapos koráig szopizott a kisebbik lányom (Igaz csak este)múlt hónapban hagyta abba lehet hogy eddig ezért nem sikerült bár 8 hónapja rendeződött a ciklusom,de lehet hogy a szopizás mégis "közbeszólt". Most már hogy 1 hónapja nem szopizik hátha sikerül.

2011. nov. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi is most tervezzük a 3.-at, jövő hétre nem várom. Nagyon kíváncsi vagyok, mert ez az első hónap, de én is az a típus vagyok akire csak rá kell nézni.

Két lányunk van 3 éves és 17 hónapos. Gyorsan le szeretnénk tudni, míg benne vagyunk a ritmusban.


Az előttem írónak szeretném írni, hogy ha szoptatott valószínű azért nem jött össze.

2011. nov. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek sok sikert kívánok! Nálunk pontosan 2,5 és 4,5 a fiúk. Nem volt a legkönnyebb a 2 év korkülönbség segítség nélkül, bár ahhoz képest jól megoldottam mindent, de nem mertem mégegyszer megkockáztatni a 2 évet. Úgy terveztem akkor jöjjön a harmadik amikor a kicsi is megy oviba. De ugye ember tervez....ugyanis nem nagyon akar könnyen jönni. Bár nekem is voltak kilengéseim, hogy mégsem akarom annyira, vagyis akarom, de félek meg ilyenek. Túl sok időm van gondolkozni a sok sikertelenség mellett. De ezek az érzések voltak a másodiknál is, csak ő gyorsan sikeredett így nem tudtam meginogni. Ilyesmik, hogy hogy lehet szeretni 2 gyereket, most ugyanez van csak 3-as számba..pedig tudom hisz tapasztaltam, hogy a szeretet nem osztódik, hanem sokszorozódik. Szóval hol bizonytalan voltam, hol eltökélt. Azt tudom, ha lenne közel családtag, akkor határozottabb lettem volna, mert tudom hogy segítene. Így a szívem mindig is akarja, de az eszem sokszor elbizonytalanította. Lehet ezért is nem jön össze könnyen. Meg ugye az, hogy nem tudunk időben együtt lenni sokszor.
2011. nov. 11. 18:07
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk a fiúk 12, 14 évesek. Új házasság, én 34. Szeretne a férjem nagyon babát, de az egy év próbálkozásunk alatt kétszer is ráfáztam a 12. héten.

Már nem tudom, hogy akarom-e egyáltalán.

Tavaly többet voltam terhes mint amennyit nem :(

Lehet, hogy öregszem?

2011. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Második hónapja próbálkozunk a harmadikkal, jövő hétre nem várom. A kislányom 3 éves, a kisfiam 1 éves...remélem ennyi lesz a korkülönbség a 3 nál is.
2011. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti! Sajnálom, az orvosok nem tudják megmondani mi történhetett? Vagy valami orvosi beavatkozás amikor megfogan a baba és el nem menjen??Remélem a 3-dik próba sikerülni fog, megérdemelnéd!

Utolsó: bátor vagy és igazad is van, hogy kicsi korkülönbséget akarsz. Én is így akartam volna, de ahogy írtam nulla segítséggel mégsem mertem bevállallni a 3-dikat. Gondolom neked akkor némi segítség van, ugye?

De úgy érzem sokszor az én biológiám úgy van beállítva, hogy kétévente babáznom kell..már nagyon hiányzik..

És mennyire figyelitek a dolgokat? ti is hőmérőztök meg ilyenek? Én sose csináltam ilyet, nagyjából tudom mikor van peteérésem és ha sikerül akkor jó, ha nem akkor ez van. Most ugye inkább a nem sikerül szériánkat éljük.

Akiknek nagyobbak a gyereket, ti dolgoztok?

2011. nov. 12. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!