Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsokat várnék, mert...

Tanácsokat várnék, mert nagyon furcsa amit érzek? Hasonló tapasztalat volt esetleges beágyazódás idején?

Figyelt kérdés

Ma vagyok dpo 8-on(ciklus.hu szerint), szerintem dpo 6-on. A héten kedden nagyon erősen elkezdtek fájni a melleim, égtek a mellbimbóim, zsibbadt az egész mellem. Nagyon furcsának találtam sose volt még ilyen. Ez az érzés szerdára enyhült, de időszakosan éreztem mintha az egész mellem belső lázban égett volna(nem tudom máshogy leírni). Azonban ezzel egyidőben nagyon erős petefészek fájásom lett. A bal oldalon(ahol most a peteérésem volt). Mintha kést szúrtak volna a vesémbe hátulról. Nagyon megijedtem, már egyszer volt ilyen érzésem, de az a mensitől jött és műtét lett a vége. Most azonban a mensim még messze van. Az érzés nem is volt annyira fájdalmas nem kellett rá gyógyszert se bevegyek. Hullámokba jött. Ez még tartott tegnap is hol erősebben hol gyengébben(olyan érzés volt mint közvetlenül tüszőrepedés előtt). Majd tegnap délután már nem hátul fájt hanem elől, de szintén a bal oldalam(petefészeknél), de ez már csak tompa fájás volt. Ma reggel meg mintha elvágták volna. Semmi. Abszolút nem fáj. A melleim sem olyan nagyon érzékenyek már. A ruha zavarja a mellbimbóimat(mint mikor fázol és kellemetlen), de tudok rajtuk aludni. Éjjel olyan mintha kavicsokon hasalnék, de nem fáj.(Gondolom ha az az erős érzés elmúlt akkor nem baba).


Mitől lehetett ez? Van valakinek valami ötlete?

Ide teszem a görbém. Én ebben sem látok semmit ebben a hónapban.


[link]


Köszönöm


2009. febr. 27. 08:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nagyon szorítok Neked is. És írd majd meg hogy mi lett. Én is egyszer majd kiugrom a bőrömből ha jön valami tünet, aztán elmúlik és kedvemet vesztem. Remélem ha baba miatt van akkor is változó az intenzitása.
2009. febr. 27. 10:31
 12/12 nini24 ***** válasza:

Sziasztok!


Remélem mindenkinek baba lett! :) Ugye?

2009. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!