Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? (Kérdésed...

Mikor teszteljek? (Kérdésed rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Már 4 napja késik, mikor csináljam a tesztet,hogy minél biztosabban kimutassa ha van baba?Vagy hány napot várjak még? Légyszi írjatok:S
2011. ápr. 2. 18:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már hétfo van,teszteltél?Bocsi,de olyan KÍVÁNCSI VAGYOK.
2011. ápr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Nekem mèg mindig nem jött meg,szerintem már nem is fog:)
2011. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Bejött Murphy törvénye,reggelre megjött..de ez az 5 napos késés..a természet szívatása szerintem:DNem is tudom, hogy örüljek,vagy szomorkodjak e.De legalább Neked összejött:))
2011. ápr. 4. 19:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Hàt nagyon sajnálom! En meg nem teszteltem,nem is akarok csütörtökig. Januárban elment a babam;aztan parazok. De akkor a teszten a 2.csik halvany volt. Megis jott 5.nap. Iszonyatosan görcsölt a hasam 5napig. Nemis gondoltam,hogy baj lesz. Most viszont semmi. Szerdan volt megakar jonni erzes azota semmi. Bocsi,hogy regenyt irtam. Ne szomorkodj,uj honap uj remenyek! Megkerdezhetem miota probalkiztok?
2011. ápr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Reménykedtem,hogy becsúszik:)Nem próbálkozunk, mert félek egy kicsit a felelősségtől még,de a lelkem legmélyén meg szeretnék babát.De félek attól, hogy felfordítja az életem.Nekem 3éve ment el egy baba,igaz csak 4 hetes volt,de nagyon megijedtem akkor.Párom már szeretne már,nekem kellene összeszedni magam.Félek,hogy nem lennék jó anya.Te nem gondolsz ilyenekre?Lehet hogy én reagálom így túl a dolgokat?
2011. ápr. 5. 09:01
 16/16 anonim ***** válasza:
En nem gondolkodok ilyeneke. Nekunk mar majdnem megvan mindwnunk,mar csak 1 baby hianyzik. 24vagyok szerintem itt az ideje. Majd biztosan fogok felni az anyasagtol,a terhesseg vegen. De egyszer mindennek elkell jonnie. Ha most sikerult,nagyon boldogok leszunk.
2011. ápr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!