Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom és én albérletben...

A párom és én albérletben lakunk. Jövőre nyárra van kitűzve az esküvőnk. Nagyon szeretnénk már gyereket de?

Figyelt kérdés
A családom szerint esküvő előtt ő szerintük égő gyereket vállalni a másik az hogy égő terhesen férjhez menni szerintük. A páromnak annyi kivetni valója van hogy albérletben lakunk. De ő is nagyon szeretne gyereket és én is. Pedig az anyagi hátterünk is megvan hozzá. Akkor most egyelőre ne foglakozzam a baba témával? Ja és már 4 éve vagyunk együtt és fél éve élünk együtt
2009. febr. 27. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én 9 hetes terhes voltam, amikor férjhez mentem, ez semmi, vki nagy pocakkal megy férjhez...ha megvan a vágy, akkor sztem kezdjetek neki babának, mert sajnos nem tudni, h mikor jön össze....s sztem más véleményével ne is foglalkozzatok, mi se mondtuk h rajta vagyunk a támán házasság előtt:)
2009. febr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

2010 nyárra?

Addíg akár már vissza is fogyhatsz és még boldogabb leszel, hogy van egy babád!

Ez amúgy a ti döntésetek legyen és nem is biztos, hogy egyből összejön, de adja az isten!

2009. febr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Tessék nyugodtan probálokzni.
2009. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én 5 éve vagyok együtt a párommal, 2 éve élünk együtt. nemrég lett meg a babó és albérletben élünk és gőzöm nincs mikor lesz saját lakás. amiért én mondanám hogy várj még picit, az az együttélés. kell sok idő, nekünk több mint egy év kellett mire összeszoktunk. egy kicsit idegörlő az összeszokás és nem biztos hogy igy jó lenne terhesnek lenni, te is még érzékenyebb leszel..
2009. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Bocs, hogy ezt írom, nem szeretnék senki lelki világába gázolni és senkit nem szertnék megbántani, de szerintem kicsit talán maradiak a többiek. Én 27 vagyok, de azt vallom, hogy lehet, hogy szép dolog az esküvő, de egy papír összébb nem köt senkit. Anélkül is élhetnek egymással a párok. És szerintem nem ciki, meg nem égő esküvő előtt baba. Hány olyan nő van aki férjhez ment jött a baba rá nem sokkal elváltak, mert mégsem működött a dolog.

A párodnak pedig igazat adok az albérlettel kapcsolatban. Ha az albérlet pénzhez kicsit még hozzátasztek akkor SAJÁT lakás törlesztését is tudjátok fizetni. Így nem áll fent a veszély, hogy ha a főbérlőnek más tervei akadnak akkor kirak benneteket.

Remélem nem bántottalak meg, ha mégis akkor bocsánat! csak a véleményem írtam le.

2009. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Édesanyám is pocakosan ment férjhez! :) Szerintem nyugodtan foglalkozz már most a témával! És ahogy már írták, jövő nyárra már szépen leadod a felszedett kilókat! Esküvő előtt pedig nem égő egyáltalán babát vállalni, szerintem az bármikor egy csodálatos dolog, főleg ha anyagi háttér is megvan és mindketten szeretnétek! Sok sikert! :)
2009. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A párommal lassan 9 éve vagyunk együtt, 2 éve költöztünk össze. Szintén albérletben lakunk.

A családom már tavaly lagzit akart, de nem csináltunk. Majd talán idén. TALÁN!

Egyrészt engem nem nagyon izgat az esküvő téma, megvagyok nélküle. De amiért igazán nem érdekel, az az, hogy már több, mint 1 éve próbálkozunk a babával, és nem jön össze. Most úgy vagyok vele, hogy csak akkor lesz lakodalom, ha tutira összejött a baba. (Ha ne adj'Isten olyan gyógyszert kell szednem, vagy vizsgálatokra járni, ami rohadt sokba kerül, akkor inkább ERRE menjel el a lagzira félretett pénz!!!) Remélem érted, mire gondolok!

Szóval egy a lényeg! Nem kell foglalkozni vele, hogy ki mit mond! Ha szeretnétek babát, akkor hajrá!!!!!!!!!!

Sajnos nem tudhatod, mikor jön össze! De remélem, ti sikeresebbek lesztek, mint mi!!!

2009. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 28 hetes terhes voltam az esküvőnkön. Olyan ruhám volt, hogy senki nem látott semmit, csak tudták, hogy babát várunk és azt kérdezgették, hová dugtam a pocakom. Bár nem titkoltuk, meg nem is érdekelt mi látszik vagy mi nem. Csak azért írom, hogy akár terhesen is férjhez mehetsz. A 4 hónapos terhesség még nadrágban is alig látszik, nem hogy nagy ruhában. Érdemes próbálkozni, mert nem mindenki olyan szerencsés, hogy rögtön teherbeesik. Az idő meg csak megy.
2009. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!