Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Epekövel bevállalnátok egy...

Epekövel bevállalnátok egy második babát?

Figyelt kérdés
Kislányom születése után 4 hónappal jöttek a pokoli görcseim elöször. Kiderítették, hogy epekövem van, attól szoktam begörcsölni. Mütétet nem akarok, mert rettegek töle. Igyekszem olyan étrendet tartani amivel csökkent a görcsök száma. De félek, hogy ha megint terhes leszek, a baba a növekedésével elzárja az epevezetéket és kidurran az epehólyagom. Szerintetek felesleges aggódnom? Vagy inkább ne vállaljam be?
2011. ápr. 5. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Az epekövet, most már sok helyen laparaszkópos műtéttel, majdhogynem ambuláns ellátásban veszik ki. Szerintem ezen ess túl előbb, mert egy mákszemnyi kő is borzasztóan megkínozza az embert, és nagyon megnehezíti az életedet. (Tapasztalat, átéltem, az ellenségemnek sem kívánom)A legkönnyebb terhesség is meghozhatja a derékfájást, gyomorégést, folytonos pisilhetnéket, minek még egy epekővel is tetézni?
2011. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!