Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok így a második...

Bevállalnátok így a második babát?

Figyelt kérdés
Most 9 hónapos a kisfiam és esélyem van arra, hogy terhes vagyok. Félek, bírni fogom 2 babával? Apa külföldön dolgozik, igaz lenne segítségem a nagyszülők!!!!!
2010. okt. 25. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen! Most még benne vagy a babázásban, nem annyival nehezebb a kettő, mint az egy.

Plusz gondolj bele, másfél év lesz a gyerekek között, mennyire jó lesz az nekik, mindig lesz kivel megbeszélni a gondjaikat. Nekem 3 évvel fiatalabb a húgom és nagyon sokáig tartott, mire kb azonos dolgok kezdtek el foglalkoztatni, olyan 20 éves korunk körül "nőttünk össze". Másfél év esetén ez sokkal hamarabb meglesz és kiegyensúlyozott kapcsolatuk lehet (persze fontos, hogy úgy neveld őket!!)

2010. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tervezném ilyen szorosra a gyerekek közti korkülönbséget, de ha jönne, akkor nem vetetném el semmiképpen sem.
2010. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Simán bevállalnám! Ott a sok ruha, babakocsi kiságy, Játékok, egyszerre lehetne majd őket oviba vinni, tankönyveket is majd leörökli a kicsi! Ha meg van nagyi aki segít hol a problèma?!

Mire megszületne a baba a nagy már 1,5 éves lenne, enne inna egyedül, menne motorozna melletted, talán már beszélne megértetné magát, eljátszana míg a picivel foglalkozol!


Egyébként pont ma írták ki egy kérdést, hogy lehet megszüntetik az abortuszt, csak beteg babát lehetne elvetetni! Most milyen egyszerű hogy választhat az ember, akarom vagy nemakarom, ha nem akarom elvezethetem!

2010. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
előb bizonyosodj meg a terhességről!
2010. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Így van. Előbb tudd meg biztosra, hogy terhes vagy-e, aztán majd utána lehet gondolkozni a dolgokon. Én biztos bevállalnám, szerintem nem olyan rossz a kis korkülönbség, megvannak az előnyei is.
2010. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tervezetük mi se, de véletlen kilyukadt a gumi (gyógyszert bizonyos okokból el kellett hagynom és addig gumival) és elgondolkoztam mi van ha teherbe esek. Nem bírnál elvetetni, ahhoz nincs szívem ha egészséges lenne. Igen, a kis korkülönbségnek is vannak előnyei...sőt szerintem jobb is felnőtt korban, de a két kicsivel félek nem tudnék megfelelni a 2 igényeinek!
2010. okt. 25. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom 6 hónapos volt, amikor terhes lettem újra. Mi sem terveztük, naponta 8-szor szoptattam, megszakítással védekeztünk (tudom, hogy ez nem 100 %, de előtte évekig működött). Először pánikba estünk, mikor megtudtuk, hogy jön még egy gyerek (ő a 3.), de most már egyáltalán nem bánjuk, imádnivaló, egészéges, csodálatos 4 éves kisfiam van.
2010. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerköceim is ilyen gyorsan jöttek egymás után és nagyon jó volt igy ,ma sem csinálnám másképp.Most már nagyok a fiam 16 és fél a lányom 15,szinte mindent együtt csinálnak a fiam vigyáz a lányomra a lányom pedig anyáskodik a bátyó fölött,nagyon édesek.A lányom után hét évre született még egy fiam és én nagyon bántam hogy ilyen későn jött,a lányom elsős volt a fiam másodikos a tanulás elvitte a fél délutánt és még ott volt plussz egy kicsi is aki rengeteg időt igényelt.Ráadásul mire megszoktam hogy végig alhatom az éjszakát addigra már megint nem lehetett.
2010. okt. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!