Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap veszitettem el, sokat...

Tegnap veszitettem el, sokat benaztam, pl. abban is hogy forditva raktam fel a gumit leszedtuk majd ujra felraktuk a masik oldalaval, ennyi elovalladektol teherbe eshetek? Mennyi esely van arra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 09:27
 1/4 A kérdező kommentje:
es meg mielott leszidnatok nem taknyos kolyok vagyok ,csak tapasztalatlan...
2009. márc. 1. 09:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előváladék is tartalmazhat spermiumokat. Annak az esélye, hogy teherbe estél kicsi, de megvan.
2009. márc. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszi! meg varok valaszokat!!!

(tudom h elovaladekba is van spermium,csak azt nem h mennyi esely van arra hogy terhes legyek ... meg hogy inkabb vegyek tablettat vagy hagyam) :-S

2009. márc. 1. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell tudni, a tabletta sem veszélytelen, de az is lehet, hogy babás maradtál...
2009. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!