Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap este 8-kor jött meg...

Ha tegnap este 8-kor jött meg a mensim, akkor a mai nap számít az első ciklusnapomnak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, a tegnapi. Azt kell elsőnek venni, amelyik nap jelentkezik a vérzés.
2011. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A ciklus első napjának az számít, amikor rendesen (pirosan) vérzel, ha előtte esetleg van egy-két nap barnázás az nem számít bele.
2011. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És az nem baj, hogy este jött meg?

Amúgy mindig reggel szokott. De tegnap este (szerdán) 8-kor megjött. És egyébként péntekre nem vártam volna...

Mert valahol meg azt mondták, ha este jön meg, akkor nem az számít az első napnak, hanem a másnap...

2011. ápr. 14. 09:21
 4/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a dilemmában vagyok. Tegnap délután barnázni kezdtem és este megjött. Nekem reggelre szokott megjönni. De mivel már este volt egy kis piros, így azt vettem első napnak.
2011. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor én is azt veszem első napnak, mivel már 3-an is ezt írjátok, biztos úgy van akkor remélhetőleg.
2011. ápr. 14. 09:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Mikor én lombikra jártam, akkor azt mondták ott, ha délig megjön, akkor aznap számít első napnak, ha viszont délután akkor a holnapi lesz az első. Remélem érthető :) Ott így számolták. Tehát ha este 8-kor jött meg, akkor az még nem az első nap, csak a mai.
2011. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt lombik és nekem is azt mondták, hogy ha délután jön meg akkor másnaptól kell számolni.
2011. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na jó, akkor a két utolsó hozzászólónak van igaza ezek szerint! :) Akkor még csak az első ciklusnapon vagyok!

Na most legyek türelmes!! :)

Várhatok megint jó sokat.

2011. ápr. 14. 10:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor ez is attól függ, melyik orvostól kérdezed? :-)) Első voltam.
2011. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dejó! Ma is okosabb lettem! :) Akkor még én is csak az első napon vagyok.
2011. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!