Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnétek holnap reggel a...

Tesztelnétek holnap reggel a diagrammom alapján?

Figyelt kérdés

Már nem bírok magammal!Pedig csak Lily tesztem van.A tüneteket nem igazán érzem,esetleg annyi,hogy 1-2 melltartóm szorít,de lehet mensis tünet is?Ciklus.hu szerint tegnap kellett volna megjönnie,de elég össze-vissza vagyok,utoljára 14 napra...de volt már hogy 34 napra,átlag 26 nap a ciklusom.Ellőjem az egyiket reggel?Pár napja mindjárt megjön érzésem is van.

[link]


2009. márc. 2. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor volt pé amikor a .hu bejelölte, akkor én még várnék 2-3 napot, mert a luteális szakasz így még túl rövidnek tűnik.
2009. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen ciklusnál én megvárnám legalább a 28. de akár a 30. napot is a teszteléssel.
2009. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ez nagyon babás görbe! Szorítok! Szerintem a teszteléssel még várj, bár én magamat ismerve holnap reggel ellőnném az egyiket! Majd írj, hogy mi lett!
2009. márc. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem tudom holnaptól kezdve hány napot bírok ki tesztelés nélkül.Be is dobom a szekrényem aljába,hátha kibírom.Ti is ilyen nehezen viselitek az utolsó időszakot?
2009. márc. 2. 19:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg babásnak néz ki.
2009. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A furi még az egészben,hogy napközben 37,4-37,6 között vagyok,de csak melegem van tőle.A gyomrom is feszít kicsit.Szurkál a hasam,de már 1 hete legalább.Kimondottan rosszul nem érzem magam.

Lehet ellövöm reggel az egyiket-hátha.Megírom,

2009. márc. 2. 20:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Irjál mindenképp,kiváncsian várjuk..
2009. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos? mi az eredmény??
2009. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Negatív.Ma 37.1 volt az ébredési hő.Végülis nem számítottam másra,vagy korán volt,vagy nincs is baba.
2009. márc. 3. 10:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Csajok!2 óra elteltével mikor újra megnéztem,ott a nagyon halvány 2. csík.De épphogy látszik.Akkor most mi van???????
2009. márc. 3. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!