Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esélyem vagy feladhato...

Van még esélyem vagy feladhatom? Ti tesztelnétek holnap reggel?

Figyelt kérdés
A ciklusom 27. napján vagyok a hőm 37,1, de sajnos van egy kis barnás maszatolásom. Ez mensi lesz vagy reménykedhetek még? Máskor is barnáztam mensi előtt egy nap, de a hőm 36,8 -ra szokott lemenni, majd innen esik tovább.Holnapra nem várom, de nem tudom kivárni a barnázás miatt, nagyon elszomoritott.
2009. márc. 24. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell soha feladni!

Ha reggelig nem jön meg, nyugodtan tesztelj! nem veszítesz vele semmit! Még akármi is lehet! :)

2009. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a barnázás a beágyazódás jelei is lehet, nekem mindkét terhességemnél volt. csinálj tesztetm én is azt hittem nem vagyok babás, ezért nem teszteltem csak napokkal későb, holott már akkor biztosan mutatta volna, ha meg megjön úgyis látni fogod, és max lesz egy negatív teszted, de magas a hőd és még nem jött meg, szóval minden remény megvan a babára.
2009. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is még bármi lehet! Egyetértek az előttem íróval! Holnap reggel tesztezz!!!

Kétcsíkos tesztelést kívánok neked!

megy a drukk!!!

2009. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én inkább tesztelnék, minthogy ne tudjak aludni a kíváncsiságtól. Végül nem olyan drága egy teszt és legalább bizonyosságot szerezhetsz. Bár a negatív teszt sem 100%, ne feledd! Szorítok neked!
2009. márc. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatásokat, ha holnap reggel nem jön meg akkor ellövök egy tesztet, s bármi lesz az eredmény megirom nektek. Kérlek szoritsatok nekem.
2009. márc. 24. 13:09
 6/13 A kérdező kommentje:

Itt a görbém megnéznétek?

[link]

2009. márc. 24. 13:15
 7/13 A kérdező kommentje:

Jajj bocsi ez a mostani:

[link]

2009. márc. 24. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:

Hú, Ti aztán megragadtátok az alkalmat! :-)

Szerintem is tesztelhetsz nyugodtan egyet, ha nem erősödik a barnázásod.

2009. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt az első hónap amikor nem biztam a véletlenre, az mondtam amig birom és nyákom is van megadjuk a módját. Remélem lesz eredménye. :-)))
2009. márc. 24. 13:35
 10/13 anonim ***** válasza:
na mi lett az eredmény? :)
2009. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!