Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Én nem értem mit...

Lombikosok! Én nem értem mit támogat a TB a lombik kezeléseken? , amikor mindenért fizetni kell a Kaáliban, elég komoly összegeket!?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 21:06
1 2
 11/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én két lombikon vagyok túl, elvileg csütörtökön kéne tesztelnem, de sajnos úgy néz ki, nem sikerült.

Majd a következő.

2011. ápr. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves Manka!

Miért érzed úgy hogy nem sikerült?Az még közel sem biztos.

2011. ápr. 18. 13:37
 13/15 Manka68 ***** válasza:

Hát megjött idő előtt az utró ellenére. :-((

Most szájon át kell szednem még csütörtökig, és akkor majd tesztelni, de nagyon kicsi az esély, hogy legyen baba. :(

Majd legközelebb.

2011. ápr. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom Manka :(:(:(

De büszke vagyok rád,mert erős vagy és nem adod fel,

legközelebb biztosan sikerülni fog.Bárcsak én lennék ilyen erős.Még az elsőn sem vagyok túl,de félek,hogy hogy viselem majd ha nem sikerül.Te is a debreceni Kaáliba jársz ude a Bodnár Bélához?Milyen furcsa hogy itt beszélgetünk,ott meg lehet egymás mellett is űltünk már a folyosón...

2011. ápr. 19. 10:17
 15/15 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én a Budapestibe járok. :-)

És az ember erős, mert nem tehet mást. :-)

Ha nem sikerül, kicsit padlót fogunk, aztán összekanalazzuk magunkat, felállunk és megyünk tovább, mert nem maradhatunk a padlón. Te is erős leszel, ha kell, de remélem, nem lesz rá szükséged. :-)

2011. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!