Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsivel több mint 1 éve...

Kicsivel több mint 1 éve szedek fogamzásgátlót. Elfelejtettem bevenni, maradhatok terhes?

Figyelt kérdés
És pont akkor felejtettem el amikor a dolog is megtörtént.De amint észrevettem(másnap)azonnal bevettem.De lehetséges hogy túlléptem a 12 órát.Akkor a ciklus közepén jártam.Mennyi az esélye h terhes maradhatok?
2009. dec. 4. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimális az esélyed rá, ha csak egy szemet felejtettél el. A peteéréshez nem egy nap kell.Ez velem is előfordult már nem egyszer, és nem lett belőle baba.
2009. dec. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nincs ciklusod, a fogigátló felfüggeszti a peteérésedet.


Ha kihagytál egy szemet, akkor aznap elkezdődhet érni egy pete, de az - amint az előző is megírta - nem egy nap. Azért jól teszed, ha egy hétig kiegészítő védekezést is alkalmazol, értem ez alatt a gumit.

2009. dec. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno nálam is volt ilyen párszor,de soha nem lett tőlle baba.(ha lett volna be tudtuk volna vállalni) Az akkori nődokim azt mondta,hogy ha csak egy marad ki nem lesz baj. Mert más gyógyszer is hat ha csak egy szem marad ki.
2009. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok!
2009. dec. 4. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!