Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék, vagy beteg?...

Terhes lennék, vagy beteg? Más is van így?

Figyelt kérdés

Peteérés óta gyakorlatilag érzem a méhemet, sőt, ahogy telnek a napok egyre inkább ott a kérdés bennem, nem beteg vagyok én inkább?

Nyilallgatások, szurkálások, és az érzés, hogy van, hogy szinte körül tudnám rajzolni olyan.

Lázam, hőemelkedésem nincsen, és nem érzem magam levertnek, vagy betegnek, de nem értem, ez mitől lehet. Időnként menstruációs fájdalmam is van, de semmi nagy görcs, vagy vérzés. Ha felemelem a fiamat, néha belenyilall (15 kilós) a méhembe, és kell 1-2 perc míg jobban lesz a méhem. Néha olyan érzésem van, mintha felfáztam volna, vagy gyulladt lenne, de akkor viszont tudom, hogy levertebb lennék sokkal, vagy lázas. És akkor a menstruációs fájdalom nem is lenne érthető. Ja, és egy hete még húzó, feszülő érzés volt alapvetően, most meg mintha kemény tégla lenne benne + a szurkálások. Nehéznek érzem. Ismerősek valakinek ezek a tünetek?


2011. ápr. 21. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Peteérés után mindenhol szurkált, puffadtam stb. Előtte ez nem volt jellemző. Elszaladtam dokihoz, de semmi. Most megint érzem, de már azért mert babát várok!:)
2011. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor hol babát jelez, hol nem! Köszi a választ!

Várom még hátha valaki hasonlót tapasztalt. Elég kellemetlen érzés különben. És még mindig van vagy 4-5 napom nemvártig.

2011. ápr. 21. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok azzal a különbséggel, hogy nekem 6-a óta késik, eddig még sosem késett.Azóta éreztem ezt a húzó-szúró "mindjárt megjön" érzést. Már kezdtem örűlni, de tesztem sajna nega lett, a doki meg csak vérvételre küldött, lehet hormonprobléma. Szerintem nem árt ha megnézeted magadat, nehogy kialakulóban legyen valami, vagy esetleg jön a kistesó :)

2011. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezzel szenvedek...

Nálam is mozgásra erősödik,így ha tudom, meg se emelem a kicsi lányom.

Mi is babát szeretnénk, hát majd kiderül!!!!

2011. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak az utókor számára jegyezném meg, baba nem lett belőle! :(
2011. máj. 2. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!