Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Vagy beteg?...

Terhes vagyok? Vagy beteg? Nem merek gyógyszert bevenni, mert mi van ha baba. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma van a ciklusom 12. napja. Az előző menstruációm szinte napra pontosan megjött (egy nappal hamarabb)ugyanolyan volt mint máskor, piros vér, 6-7 napig tartott. Úgy érzem, hogy ma van/volt peteérésem, volt tojásfehérjés folyás, meg hasszúrkálás mint máskor. Viszont kb egy hete rosszul érzem magam. Erős fejfájásom van, és hányingerem, néha szédülök, és gyenge vagyok. Más esetleg terhességre utaló jelet nem tapasztaltam. A menstruációm ellenére lehetek terhes? Gondolom a baba ebben a hónapban még nem jöhetett össze, vagyis még annak nem lennének tünetei. Mi a véleményetek? Jah amúgy védekezünk óvszerrel. Csak félek gyógyszert bevenni fejfájásra stb, mert mi van ha mégis terhes vagyok. Szerintetek? Köszi előre is a válaszokat.
2010. okt. 20. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél be egy algopyrint vagy panadolt, most egy db-tól semmi baja nem lesz a babának, már ha terhes vgay. Ha meg arra gyanakszol annak ellenére, hogy megjött, akkor tesztelj egyet, mert azt mi úgy sem tudjuk megmondani.
2010. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám nem vagy terhes, mert ez tűnik logikusnak, de a terhességi teszt a barátod :) - csak így tudsz szerintem megnyugodni, ha már benned van a kisördög, hogy esetleg teherbe estél...
2010. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ha kismama is vagy, akkor is bevehetsz Panadolt ( bármilyen paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót) vagy Algopyrint. Ezek nem ártanak.
2010. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontos a menzeszed tudnod kell(ene) mikor van kb. a peteérésed. Szerintem nem vagy terhes, valami más bajod lehet, de 3-4 nap múlva tesztelj egyet. Egyébként a fogantatás után kb. 2 hétig nincs kémiai kapcsolat az anya és az embrió között. Így ha nagyon nem érzed jól magad, inkább gyógyszer. (mondjuk nem értem ha óvszerrel védekeztek hogyan lehetnél terhes egyátalán?)
2010. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem szoktunk ilyen "kicsit beteszem" stb itt olvasható dolgokkal játszani. De az ördög nem alszik, és 100%os védekezés az, hogy nincs szexuális kapcsolat. Bár én sem értem, hogy hogy lehetnék terhes, csak annyira fura, hogy ilyen rosszul érzem magam napok óta.
2010. okt. 20. 22:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és tudom, ha kb ma van peteérésem, tehát ha terhesség, akkor annak mindenképpen az előző hónapban kellett összejönnie. Viszont ahhoz meg túl pontos, és túl átlagos volt a menszeszem.
2010. okt. 20. 22:01
 7/7 anonim ***** válasza:
ÉN nem értelek védekeztek de azt várod hogy teherbe ess? Hogy is van ez?
2010. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!