Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik jelezhette a peteérést?...

Melyik jelezhette a peteérést? 12-15. napig telesen átlátszó tojáfehérjeszerű nyúlós, ragadós vagy a 19. napon krémes tojásfehérjesterú nyák. A ciklusom átlag 28 naposak, de inkább 30-32 napos

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanígy vagyok. Nekem a tojásfehérjeszerű nyúlos nyák a 11 naptól a 14. napig szokott lenni. A 15. napon már nincs és másnap megjelenik a tetápolószerű krémes. A 15. napon szokott elkezdeni emelkedni a hőm, a doki szerint akkortájt van peteérésem, bár szerintem ezt nem igazán lehet pontosan megmondani, csak napokra szűkíteni. Mi ebben az időszakban 2 naponta együtt vagyunk (a 20 napig mindenképp) utána érzés szerint.
2009. márc. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért hogy a kérdésedre is válaszoljak a Billings módszer szerint a nyák megjelenése a tüszőérés megindulását jelzi, amikor csúszóssága megszűnik akkor van peteérés, ennek magyarázata, hogy a tüsző megrepedésekor termelődő hormonok változtatják meg a nyák állagát. Termékeny a nő a nyák észlelésének ideje alatt és a csúszósság mgszűnését követő 3 napig. Úgyhogy szerintem ahogy az előbb is írtam inkább időszakot lehet a peteérére meghatározni és azokban a napokban együtt lenni.
2009. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia, olvastam már erről a módszerről, nekem is a kettő között semmi nem volt, viszont a 12-15. napon pattis voltam meg szerintem éreztem a peteérést is, voltunk együtt végig, a 19. nap tegnap volt és akkor viszont nem.

Én inkább az elsőre gondolnék, te is?(elsőtől kérdem)

2009. márc. 5. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen valószínű, hogy 15 és 18 között lehetett a ciklusaid hosszából ítélve. Egyébként mind a két hozzászóló én voltam.
2009. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia, rájöttem mikor már elküldtem a kommentet, hogy mindkettőt te írtad. Most olvastam a babatervezők oldalán, hogya tojásf. után a krémes tojásfeh.folyás előfordul kb peteérés után egy héttel. Így akkor valószínű hogy előbbinél van a peteérés, illetve azt írja hogy a kettő között pedig száraz, mert peteérés után elvileg így van. Sok sikert neked.
2009. márc. 5. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ismét én. Én azért fenntartással kezelem ezeket, mert nem feltétlenül igazak, a babnet oldalon a saját és mások tapasztalatát gyűjtötték össze, nem feltétlenül így van. A tojásfehérjeszerű után nálam 1 nap nincsen semmi utána ált. a 16 napon már megjelenik a testápolószerű krémes sok. A 19. napra pedig eltűnik, utána pedig egész a mensiig vizes, a mennyisége változó. Voltam UH-n a múlt hónapban, akkor a 13 napon jelent meg a nyák. A 14. nap este az UH-n még megvoltak a tüszők (2 volt). Másnap leesett a hőm még volt egy kis nyák, másnap emelkedett és semmi nem volt a 17. napon testápolószerű nagyon sok. A 19. napi uh-n pedig látszott a sárgatest. De ez szerintem mindenkinél más, a saját testedet kell megfigyelned.
2009. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia, már van egy 16 hós babám ő úgy fogant hogy figyeltem a tojásfeh. nyákra ami 1-2 napig volt akkor.

Most jött ez a másodikfajta,eddig ilyen nem volt nekem, de mi mindent megtettünk:)

Amúgy igazad van mindenki más és még az adott emberke is produkálhat más dolgokat.

Szoktam érezni a petesejt kiszabadulását:), viszonylag jól ismerem a testem jelzéseit is:)

köszi hogy megosztottad velem a te eseted, minden jót

2009. márc. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!